Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

T Çevrimdışı

thekaan

Yeni Üye
19 Şub 2020
7
30
514A2B30-32E7-4264-BCF1-BF10A3F7B141.jpg

699FBB16-A397-4240-A180-3C238614B593.jpg

Arkadaşlar selamlar öncelikle aranızda yeniyim, 75ud9650 model tv için ( kesinlikle tavsiye edeceğim bi televizyon değil ) yeni yazılım vs varsa yüklemek istiyorumda belki görüntü kalitesi düzelir .

Eğer güncelleme ile düzelmezse, görüntüsü parasını hak edecek bi tv değil .

Netflixten (uhd-4k ) dizi film izlerken kafama dank etti görüntü berbat araştırdım baktım biraz tvde hdr özelliği yokmuş ,ama sanırım yazılım güncellemesiyle oluyormuş diye okudum inş. öyledir azda olsa ısınırım tv ye :)

Birde beinconnect uygulaması tv de yok digiturkplay var oda artık kullanılmıyor, acaba beinconnect uygulamasını nasıl indirebilirim yada indirebilirmiyim ?

bu konulardan çok anlamıyorum kusura bakmayın, teşekkür ederim...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
514A2B30-32E7-4264-BCF1-BF10A3F7B141.jpg

699FBB16-A397-4240-A180-3C238614B593.jpg

Arkadaşlar selamlar öncelikle aranızda yeniyim, 75ud9650 model tv için ( kesinlikle tavsiye edeceğim bi televizyon değil ) yeni yazılım vs varsa yüklemek istiyorumda belki görüntü kalitesi düzelir .

Eğer güncelleme ile düzelmezse, görüntüsü parasını hak edecek bi tv değil .

Netflixten (uhd-4k ) dizi film izlerken kafama dank etti görüntü berbat araştırdım baktım biraz tvde hdr özelliği yokmuş ,ama sanırım yazılım güncellemesiyle oluyormuş diye okudum inş. öyledir azda olsa ısınırım tv ye :)

Birde beinconnect uygulaması tv de yok digiturkplay var oda artık kullanılmıyor, acaba beinconnect uygulamasını nasıl indirebilirim yada indirebilirmiyim ?

bu konulardan çok anlamıyorum kusura bakmayın, teşekkür ederim...
carbon olan 3.62.50 yi yükleyebilirsiniz.
ama hdr yazılımsal değildir bilginiz olsun. 3.62.50 de görüntü eskisine nazaran daha iyi dir.

T Çevrimdışı

thekaan

Yeni Üye
19 Şub 2020
7
30
carbon olan 3.62.50 yi yükleyebilirsiniz.
ama hdr yazılımsal değildir bilginiz olsun. 3.62.50 de görüntü eskisine nazaran daha iyi dir.

çok teşekkür ederim, sanki daha iyi gibi :) .
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birşey daha sormak istiyorumda samsung ue40d6380 model bi tv daha var o daha eski bi tv ama smart flan özelliği var , acaba onada bu tarz bi güncelleme yapılablir mi ?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

birşey daha sormak istiyorumda samsung ue40d6380 model bi tv daha var o daha eski bi tv ama smart flan özelliği var , acaba onada bu tarz bi güncelleme yapılablir mi ?
samsung direk internet sitesinden indirebilirsiniz.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,460
72

SAMSUNG UE40D6380 firmware v1028.0. Unzip an put on stick (fat32) "image' folder

Z Çevrimdışı

Zeko25

Yeni Üye
19 Şub 2020
2
50

İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Açıkça söylemek gerekirse ben sizi dh forumdan biliyorum. Oraya girişte sıkıntım vardı yazamadığım içim mail attım ve sizde ilgisiz bırakmadınız. Sağolun.

Bu foruma üye oldum. Ve kısmetse yaşadığım tecrübeleri burada paylaşıp faydalı olurum umarım.

Televizyonlarım onay aldı ve çıkışı sağlandı en geç bir hafta içinde elimde olacağı söylendi ama tahminen daha erken gelecek. Vestel servisi bu konuda hızlı davranıyor.

Ben televizyon modellerimde hangi panel kullanılmış onhda merak etmiştim. Bilginiz dahilindeyse yazarsanız sevinirim.
Merhaba

R Çevrimdışı

ramo20

Yeni Üye
17 Şub 2020
3
41
yazılım indiremiyorum beğen butonuna basın yazılım çıkacak diyorlar ama çıkmıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yazılım indiremiyorum beğen butonuna basın yazılım çıkacak diyorlar ama çıkmıyor
Mail adresine gelen doğrulama koduna onay verin verdi iseniz=
Sayfayı yenileyiniz sorun devam ederse= tarayıcınızın çerezlerini siliniz yine sorun devam ederse = forumdan çıkış yapınız, chromeyi kapatıp açınız.
Sorun yok günde 50 den fazla indirilme yapiliyor

R Çevrimdışı

ramo20

Yeni Üye
17 Şub 2020
3
41
Mail adresine gelen doğrulama koduna onay verin verdi iseniz=
Sayfayı yenileyiniz sorun devam ederse= tarayıcınızın çerezlerini siliniz yine sorun devam ederse = forumdan çıkış yapınız, chromeyi kapatıp açınız.
Sorun yok günde 50 den fazla indirilme yapiliyor

ben yazılımı indirdim tşk ederim ama model 32r4020h regal tv 17mb140 anakart var regal yazısı çıkıyor va kapanıyor tv ben kurtarma yazılımlarını yükledim yazılım alıyor gözüküyor ışık devamlı yanıp sönüyor bitirmiyor ne yapabilirim hangi yazılımı yüklemeleyim şimdiden tşk ederim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

ben yazılımı indirdim tşk ederim ama model 32r4020h regal tv 17mb140 anakart var regal yazısı çıkıyor va kapanıyor tv ben kurtarma yazılımlarını yükledim yazılım alıyor gözüküyor ışık devamlı yanıp sönüyor bitirmiyor ne yapabilirim hangi yazılımı yüklemeleyim şimdiden tşk ederim
titanyum olanı bir kaç usb de deneyiniz

R Çevrimdışı

ramo20

Yeni Üye
17 Şub 2020
3
41
titanyum olanı bir kaç usb de deneyiniz
tamam tşk ederim

M Çevrimdışı

mehmet6334

Yeni Üye
20 Şub 2020
1
34
selam arkadaşlar Benim seg TV anakar mb97 yayziyor siteye MB 97-98 var ikisi bir aradami oluyor veya ikiside uyumlumu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt