Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fbbr20

Yeni Üye
18 Ocak 2020
24
26
v5 in linki kalkmıs yeniden ekleyebilirmisiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hımm,buradan link ver bakayım ,silinen linkle :ok
sayfa linkleri var v5 yazılımın linki olması gerekirken

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
v5 in linki kalkmıs yeniden ekleyebilirmisiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sayfa linkleri var v5 yazılımın linki olması gerekirken
Siz ne yapmak istiyorsunuz?
Hangi marka kullanıyorsunuz?
Güncel yazımı mi arıyorsunuz?
Menü 4725 yapıp çıkan resmi eklermisin?
Sizin için bu sabah 17 linki üşenmedim kontrol ettim hepsi sağlam ?

legacy3010 Çevrimdışı

legacy3010

Yeni Üye
15 Ocak 2020
10
39
After all, the motherboard has 17MB130 or 17MB130S ?.

Sanırım 17mb130'lar ama iyi haberlerim var. Panelimle eşleşen yeni bir kart satın aldım ve hepsi çalışıyor.

Şimdi Alexa yazılım profili hex düzenleme üzerinden nasıl etkinleştirileceğini anlamaya ihtiyacım var.

Bunu son kez yaptım ve Alexa çalıştı ama ekranımda müşteri hizmetleriyle iletişim kurmamı söyleyen bir kilit vardı. Bu geçici kilidi atlamanın bir yolu var mı? Bu geçici bir kilit açma kodu isteyen şeffaf bir ekran.

F Çevrimdışı

fbbr20

Yeni Üye
18 Ocak 2020
24
26
Yazılımı attım suanki sorunum ekran açılıyor açılınca renkler değişiyor mavi siyah sari kırmızı gibi nasıl çözerim fisi cekip taktım duzelmedi

D Çevrimdışı

drzewko_r

Yeni Üye
21 Ocak 2019
15
45
If the STB LED flashes quickly, the software rewrites. Take your time. You can drink a beer. :ok
Try another USB plug.
Thanks for help. I can't reflash firmware and I boutht new same mainboard (17MB130S). Unfortunatelly this new motherboard is from Toshiba. TV.
Now my TV is working, but after I plug in to 230V tv started and switch to stand by. Remote not working.
I can't flashing software because TV reads sotware 20% and error (blue screen).
Sorry for my english.
Please help.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sanırım 17mb130'lar ama iyi haberlerim var. Panelimle eşleşen yeni bir kart satın aldım ve hepsi çalışıyor.

Şimdi Alexa yazılım profili hex düzenleme üzerinden nasıl etkinleştirileceğini anlamaya ihtiyacım var.

Bunu son kez yaptım ve Alexa çalıştı ama ekranımda müşteri hizmetleriyle iletişim kurmamı söyleyen bir kilit vardı. Bu geçici kilidi atlamanın bir yolu var mı? Bu geçici bir kilit açma kodu isteyen şeffaf bir ekran.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Thanks for help. I can't reflash firmware and I boutht new same mainboard (17MB130S). Unfortunatelly this new motherboard is from Toshiba. TV.
Now my TV is working, but after I plug in to 230V tv started and switch to stand by. Remote not working.
I can't flashing software because TV reads sotware 20% and error (blue screen).
Sorry for my english.
Please help.
Akıllı kumanda dene bakalım, veya toshiba kumanda da olabilir >:ok

F Çevrimdışı

fbbr20

Yeni Üye
18 Ocak 2020
24
26
Son düzenleme:
Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Arkadaşlar 49'' uhl 650 mb 130 ana kart tv açılış logosu için boot logo.bin dosyasını yeni bir Profile dosyası açarak Profile dosyasına atarak flash bellek aktarıp tv ye bağlarsam logolu açılış olurmu tv de acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaşlar 49'' uhl 650 mb 130 ana kart tv açılış logosu için boot logo.bin dosyasını yeni bir Profile dosyası açarak Profile dosyasına atarak flash bellek aktarıp tv ye bağlarsam logolu açılış olurmu tv de acaba
Öyle olmaz,indirdiğin dosyalardan mesela sarı içindeki "spi" klasörünü usbye kopyalayıp profile gibi tvye aktarmak gerek :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt