Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

I Çevrimdışı

ilker_mania

Yeni Üye
20 Ara 2019
1
36
20.12.2019 itibariyle 17MB211 mainboardlı vetsel 7300fh tvmde tivibu desteği kalkmıştır. Bu programı geri getirebilmek için ne yapabilirim. Ana sürüm yüklesem geri gelir mi? Toshiba hariç bütün güncellemelerini yaptım ama program yok. :( fikriniz var mı?

A Çevrimdışı

Abdullaherkan

Yeni Üye
20 Ara 2019
6
23
Çok Acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar benim televizyon yükseltmeye hazırlanıyor ekranında yarım saattir bekliyor ne yapmalıyım her hangi ilerleme yok acil cevaplarsanız çok sevinirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çok Acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar benim televizyon yükseltmeye hazırlanıyor ekranında yarım saattir bekliyor ne yapmalıyım her hangi ilerleme yok acil cevaplarsanız çok sevinirim
Her hangi yanlış bir şey yapmadığımà eminim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64

Her hangi yanlış bir şey yapmadığımà eminim
Yarım saat sürmemesi gerekir,modeli neydi tvnin ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Tv düzeldimi yoksa sıkıntı devammı ediyor,devam ediyorsa aşağıdaki linke tvnin arkasndaki barkod fotosunu okunaklı olarak yayınlarsan sevgili F fikoloji veya TEKNOwest TEKNOWEST tarafından full yazılım verilebilir :ok

M Çevrimdışı

musty43

Yeni Üye
21 Ara 2019
5
34
driverları nasıl indirebilirim?

Mb140 yazılım lazım indirebilmeniz için yazıyı beğenmemiş gerekiyor diyor. Nereden beğeneceğimi bulamadım

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
driverları nasıl indirebilirim?

Mb140 yazılım lazım indirebilmeniz için yazıyı beğenmemiş gerekiyor diyor. Nereden beğeneceğimi bulamadım

Adsiz0a7768c3ec804054.png

M Çevrimdışı

musty43

Yeni Üye
21 Ara 2019
5
34
Teşekkür ederim. Size bir soru daha soracağım.Benim tv'me regal yazısı geliyor sonra ışık yanıp sönmeye başlıyor sonrasında tv başlamadan stand by moduna geçiyor. Biraz araştırma yapıp kök yazılım yapmam gerektiğini düşündüm. Ben bu yazılımı forumdan indirip flash belleği fat32 olarak biçimlendirip içine attım. Aynı kök yazılım uygulamalarını gerçekleştirdim. fiş takılı değilken ok tuşuna basarak fişi taktım ışık hızlı hızlı yanıp sönmeye başladı ok tuşunu bıraktım. Birkaç dakika içinde ışığın sabitlenip tv nin açılması gerekiyordu fakat ışık sürekli yanıp sönüyor yükleme bir türlü sona ermiyor. Ne yapmam gerekir cevaplarsanız sevinirim.

K Çevrimdışı

keeet1

Yeni Üye
23 Haz 2019
17
43
20.12.2019 itibariyle 17MB211 mainboardlı vetsel 7300fh tvmde tivibu desteği kalkmıştır. Bu programı geri getirebilmek için ne yapabilirim. Ana sürüm yüklesem geri gelir mi? Toshiba hariç bütün güncellemelerini yaptım ama program yok. :( fikriniz var mı?
bir çözüm bulabildinmi bendede aynı sorun var yardım edecek birileri varmı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
M musty43, mb140 kurtarma yazılımını deneyiniz

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
VESTEL TV 48UA9300 TV DE TİVİBU KAYBOLDU.TEKRAR GELİRMİ ACABA.BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR

Geri
Üst Alt