Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

K Çevrimdışı

Kuthankurt

Yeni Üye
10 Mar 2019
5
39
K Kuthankurt, 1. sayfada v3,62,35 hitachi olan yazılımı yükliyebilirsiniz
Hocam flash diske . Bin olarak attim dosyayi direkt klasorsuz. Tv fisi cektim flashdiski taktim, sonra fisi cekip bekleyip geri takarken ok tusuna basili tuttum, led baslangicta yanip sondu ben ok e basili tuttum tishiba yazisi geldi kapandi. Sonra tekrar ay i islemi tekrarladim yine ayni sey oldu. Sonra hic ok e basmadan fis cekme takma yaptim yine isik yanip sonuyor ve toshiba ekrani geliyor. Menuden 1505 i denedim o da basarisiz. Flash diski fat32 olarak bicimlendirmistim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam flash diske . Bin olarak attim dosyayi direkt klasorsuz. Tv fisi cektim flashdiski taktim, sonra fisi cekip bekleyip geri takarken ok tusuna basili tuttum, led baslangicta yanip sondu ben ok e basili tuttum tishiba yazisi geldi kapandi. Sonra tekrar ay i islemi tekrarladim yine ayni sey oldu. Sonra hic ok e basmadan fis cekme takma yaptim yine isik yanip sonuyor ve toshiba ekrani geliyor. Menuden 1505 i denedim o da basarisiz. Flash diski fat32 olarak bicimlendirmistim.
Biçimlendirme işlemi doğru , yüklemeyi çekirdek yazılım yükleme olarak yapacaksın aşağıdaki link,2.ci bölüm ;
Yine olmazsa belleğini değiştir,bellek seçebiliyor tv.

K Çevrimdışı

Kuthankurt

Yeni Üye
10 Mar 2019
5
39
Biçimlendirme işlemi doğru , yüklemeyi çekirdek yazılım yükleme olarak yapacaksın aşağıdaki link,2.ci bölüm ;
Yine olmazsa belleğini değiştir,bellek seçebiliyor tv.
farklı bellekle çözdüm sorunu hocam, ben mi yanlış gördüm ama sanki renkler canlandı netlik arttı gibi hissettim. ya da psikolojik mi :)

N Çevrimdışı

naiv65

Yeni Üye
10 Mar 2019
3
58
Hitachi 43HL15W64 как обновить прошивку. почему машина не скачивается
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hitachi 43HL15W64 how to update firmware. why the machine is not downloaded

why can't I download the firmware

Thanks

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

oflu6155

Yeni Üye
12 Mar 2019
3
42
Merhaba ,
Bende Hitachi 49HT1700UD model /Mb130 /Uzaktan kumandasında Qmenü mevcut .
Nasıl bir güncelleme yapmalıyım . Suanki mevcut sürümde bazı menülere girdiğimde tv islevsiz hale gelip kendini yeniden baslatiyor .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba ,
Bende Hitachi 49HT1700UD model /Mb130 /Uzaktan kumandasında Qmenü mevcut .
Nasıl bir güncelleme yapmalıyım . Suanki mevcut sürümde bazı menülere girdiğimde tv islevsiz hale gelip kendini yeniden baslatiyor .
17mb130 hitachi smart 3.62.35

B Çevrimdışı

burcumde

Yeni Üye
10 Mar 2019
3
61
MERHABA HOCAM
BENİM VESTEL MB120 ANAKARTLI TV VAR. SSİPTV İLEYEMİYORUM SES VAR GÖRÜNTÜ YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt