Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
eğer carbon sa carbona dönün farklı temada servis sıkıntı yapabilir
Anladım hocam, o zaman son versiyon jvc olanını yüklüyorum ilk geldiğindeki gibi menüler oluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam wifi de sorun olsa youtube a da girmez onlarda sorun yok bencede yazılımsal birşey var yoksa sadece mi bizde var anlamadım
Aynen hocam internet gibi bir sıkıntı yok ama hız testi 0 mbps. Vewd app store ye giriyorum sıkıntı yok ama uygulamalar açılmıyor. Çok garip . Bence o hız testi olayını çözdüğümüzde ssiptvde açılacak.

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32
Anladım hocam, o zaman son versiyon jvc olanını yüklüyorum ilk geldiğindeki gibi menüler oluyor.

Aynen hocam internet gibi bir sıkıntı yok ama hız testi 0 mbps. Vewd app store ye giriyorum sıkıntı yok ama uygulamalar açılmıyor. Çok garip . Bence o hız testi olayını çözdüğümüzde ssiptvde açılacak.

Aslında dün bende de değiniz gibi oldu daha sonra tekrardan ilk kuruluma bastım yeniden yaptım kanal sıralamasını da ekledim herhangi bir uydu kablosuda takılı değildi otomatik olarak kanal yüklemesi yaptı ve daha sonra düzeldi hız testi. Ama ssiptv ve ottplayer açılmıyor.
Ben şimdi VEWD APPSTORE un resmi twitter hesabına tweet attım kullanılmıyor diye. Dönüş olduğunda sizi de bilgilendiririm.

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Aslında dün bende de değiniz gibi oldu daha sonra tekrardan ilk kuruluma bastım yeniden yaptım kanal sıralamasını da ekledim herhangi bir uydu kablosuda takılı değildi otomatik olarak kanal yüklemesi yaptı ve daha sonra düzeldi hız testi. Ama ssiptv ve ottplayer açılmıyor.
Ben şimdi VEWD APPSTORE un resmi twitter hesabına tweet attım kullanılmıyor diye. Dönüş olduğunda sizi de bilgilendiririm.
Teşekkür ederim hocam bende mail attım " tvstore-content@vewd.com " umarım düzeltebiliriz. Bir gelişme olursa bilgilendiririm hocam.

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
F fikoloji Y ysfdmrts hocalarım full yazılımı da yükledim yine olmadı. Tv orijinal sürümüne döndü. Fakat sorunlar aynı. Dahada yapacak birşey yok sanırım. Ek olarak kaldırdım tv yi modemin yanına götürdüm. Wifi çekim gücü aynı hız testi hala 0 mbps.

IMG_20190213_141632.jpg
IMG_20190213_141335.jpg
IMG_20190213_141328.jpg
IMG_20190213_141303.jpg
IMG_20190213_141253.jpg

Son düzenleme:
TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Tv nizin orjinal sw hw profillerini sakladiysaniz veya bulabilirseniz onu geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Alıntı yaptığınız mesajda full yazılım atılmış hali sanırım sw ve hw den kastınız ilk geldiği yazılım değil mi? Bu şekilde ilk geldiği gibi oldu yazılımları. Ama başka da bir ayar yok. Modemin yanında bile 3 diş çekiyor sabitlemiş kendini. Bakalım artık tek çare servis sanırım.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ilk geldiği yazılım değil mi?
Hayir degil,her tv nin hw sw profil dosyalari var aksilik oldugu zaman yükleniyor ,ben internet baglantida dns problemimi profil dosyalarimi yükleyerek düzeltmisdim.Teraspy konu acmisti tv den dosyalarin nasil alinabilecegi hakkinda,bilginiz olmadigina göre siz almadiniz büyük itimalle zaten.Eger bulabilirseniz Menü 4725 sonucu acilan pencereden usb operations ile yüklenecek.

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32
F fikoloji Y ysfdmrts hocalarım full yazılımı da yükledim yine olmadı. Tv orijinal sürümüne döndü. Fakat sorunlar aynı. Dahada yapacak birşey yok sanırım. Ek olarak kaldırdım tv yi modemin yanına götürdüm. Wifi çekim gücü aynı hız testi hala 0 mbps.

IMG_20190213_141632.jpg
IMG_20190213_141335.jpg
IMG_20190213_141328.jpg
IMG_20190213_141303.jpg
IMG_20190213_141253.jpg

Selam hocam en son ki anlattığım yöntemi denediniz mi o hız testini arttırıyor ama vewd de ki uygulamalar hala yok.
Bu sorun sadece bizde mi var anlamadım

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Selam hocam en son ki anlattığım yöntemi denediniz mi o hız testini arttırıyor ama vewd de ki uygulamalar hala yok.
Bu sorun sadece bizde mi var anlamadım
denedim hocam maalesef olmadı.

Hayir degil,her tv nin hw sw profil dosyalari var aksilik oldugu zaman yükleniyor ,ben internet baglantida dns problemimi profil dosyalarimi yükleyerek düzeltmisdim.Teraspy konu acmisti tv den dosyalarin nasil alinabilecegi hakkinda,bilginiz olmadigina göre siz almadiniz büyük itimalle zaten.Eger bulabilirseniz Menü 4725 sonucu acilan pencereden usb operations ile yüklenecek.
Otel menüden olanı kastediyorsunuz sanırım flash diske yedek alınıyordu. o mu?

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Hayir, sitede konuya baktim ama bulamadim. teraspy nin kendi sitesinde aciklamasi var incelemek isterseniz;
Hımm biraz baktım fakat kaş yaparken göz çıkaracağım hissine kapıldım. Bana göre biraz ileri bilgi gerektiriyor gibi. Bende de o bilgi yok. Servis gelsin baksın bakalım ne olacak. Bilgi için teşekkürler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bana göre biraz ileri bilgi gerektiriyor
https://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-...-nexon-seg-telefunken-tv-yazilim-modlama.898/ 1. sayfada konuyla ilgili bilgi varmis yeni gördüm. konunun sizi ilgilendiren tarafi sizin tv nizin güncelleme yapilmamis halinde alinmis hw sw profil dosyalarini bulmak,zaten su anki haliyle alamazsiniz,eger bulabilirseniz yüklemeniz gerek o islemde cok basit zaten 1.sayfada aciklanmis konu önemli olan profil dosyanizi bulabilmeniz.

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
https://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-...-nexon-seg-telefunken-tv-yazilim-modlama.898/ 1. sayfada konuyla ilgili bilgi varmis yeni gördüm. konunun sizi ilgilendiren tarafi sizin tv nizin güncelleme yapilmamis halinde alinmis hw sw profil dosyalarini bulmak,zaten su anki haliyle alamazsiniz,eger bulabilirseniz yüklemeniz gerek o islemde cok basit zaten 1.sayfada aciklanmis konu önemli olan profil dosyanizi bulabilmeniz.
Teşekkür ederim bakayım hemen.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri