Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Adem hocam merhaba factory reset ile tv nin menü bölümünde bulunan ilk kurulum ararasındaki fark nedir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

nedimm' Alıntı:
Adem hocam merhaba factory reset ile tv nin menü bölümünde bulunan ilk kurulum ararasındaki fark nedir

Bir fark yok, Eskiden bu özellik sadece teknisyenler için servis menüde olurdu.
Tüketicilerin yazılımsal ilgileri ile müdahaleleri ve yaşanabilecek olası sorunlarda tüketiciler de kendileri fabrika ayarlarına dönebilsin düşüncesiyle operatör menüsüne de bu özellik farklı isim ile taşınmıştır. :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493

Ado' Alıntı:
nedimm' Alıntı:

Tüketicilerin yazılımsal ilgileri ile müdahaleleri ve yaşanabilecek olası sorunlarda tüketiciler de kendileri fabrika ayarlarına dönebilsin düşüncesiyle operatör menüsüne de bu özellik farklı isim ile taşınmıştır. :ok:

bilgi için teşekkürler hocam. Merak ettiklerimi sizinle paylasiyorum diğer konuda çöken tv sabah servis geldi kurtarabilirsek kurtarırız 80 tl  kurtaramazsak ana kart değişir 250 tl denildi bende tamam dedim sağlık olsun diyorum yapacak bir şey yok olmasa iyiydi ama oldu  gidenin gelmişi yok o yüzden hayırlısı diyelim iyi çalişmalar hocam

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

nedimm' Alıntı:
Ado' Alıntı:

bilgi için teşekkürler hocam. Merak ettiklerimi sizinle paylasiyorum diğer konuda çöken tv sabah servis geldi kurtarabilirsek kurtarırız 80 tl  kurtaramazsak ana kart değişir 250 tl denildi bende tamam dedim sağlık olsun diyorum yapacak bir şey yok olmasa iyiydi ama oldu  gidenin gelmişi yok o yüzden hayırlısı diyelim iyi çalişmalar hocam

Hayırlısı ve teşekkürler kardeşim :ok:

A Çevrimdışı

acu540

Yeni Üye
12 Şub 2018
1

Ado' Alıntı:
mtamtas' Alıntı:

Yükleme sonrası görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim :ok:

Ado hocam merhaba dh den de sordum ama orda yoksunuz heralde artık. 43ub9100 s kullanıyorum. Geçen bimde satılan jvc ler için arkadaşlar demişki hdr ı yazılımla aktif ettik. Acaba 43ub9100 lerde var mıdır bu özellik. Ps4 pro kullanıcısıyım ve varsa çok işime gelir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

acu540' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Yükleme sonrası görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim :ok:

Ado hocam merhaba dh den de sordum ama orda yoksunuz heralde artık. 43ub9100 s kullanıyorum. Geçen bimde satılan jvc ler için arkadaşlar demişki hdr ı yazılımla aktif ettik. Acaba 43ub9100 lerde var mıdır bu özellik. Ps4 pro kullanıcısıyım ve varsa çok işime gelir.

Selamlar Azizim;

Evet artık DH de yokum, anlaşamıyoruz üst yönetimi ile :)

43UB9100 de çok üzgünüm ki HDR desteği yok değerli dostum.

Bu model üretimde LG IPS panel de mevcut abcak sizin ürründe hangi panel var ve hdr konusunda en azından paneld esteği varmı diye bakabilmek adına seri numaranız lazım :ok:

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62

Ado' Alıntı:
acu540' Alıntı:

Selamlar Azizim;

Bu model üretimde LG IPS panel de mevcut abcak sizin ürründe hangi panel var ve hdr konusunda en azından paneld esteği varmı diye bakabilmek adına seri numaranız lazım :ok:

Ado üstat peki benim modelde HDR destegi aktif olurmu 
65ua9650   SN:7664444600013  LG IPS panel

A Çevrimdışı

acuneytcosar

Yeni Üye
12 Şub 2018
1

Ado' Alıntı:
acu540' Alıntı:

Selamlar Azizim;

Hocam diğer hesapla grirş yapamadım yeniden açtım Ne yazıkki ürünün anakartını da bilmiyorum panelini de inşallah ikisi hakkında da bilgi verirseniz sevinirim ve inşallah hdr olan paneldir. SERİ NO:7817482 700094

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri