Vestel MB211 Yazılım

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba sitenizde yeniyim
55inc smart uydusuz bir full hd tv aldım
bunun güncellemesini yapmak istiyorum
ekran görüntülerini yoluyorum
yardımlarınızı bekliyorum.
aşagıda resimleri mevcuttur.
teşekkür ederim.

tv1.jpg
tv2.jpg
tv3.jpg
tv4.jpg

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sn: 7868412 700030

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
anakart mb 211 görünüyor ihraç ürün olduğu için sistemde yok yazılım forumda mevcut

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hangisini yükleyim sorunsuz çalışır.aldıgımda eylül 2017 yazılımı yüklüydü.sürekli güncelelme varmı diye baktığımda yok diyordu.bende ilk kuruluma dönüp ingiltere yaptım ülkeyi.sonra yeni güncelleme buldu.kasım 2017 yaptı.yani buda gösteriyorki Türkiye 3. sınıf ülke konumunda.bu cihaz için hangisi yükleyim.şimdiden teşekkürler.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
merhaba olup olmayacağına birşey diyemeyiz yazılım bu herşey olabilir.sorumluluk tamamen size ait.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
https://tavsiyeforumu.com/konu/17mb211-0-59-2-0-guncel-surum.2452/
burdaki yazılımı yüklesem bende sorun olurmu.yukarda resimleri var mb211 modelim.
uydusuz bir tv 55 inc

Teknik olarak uyumlu lakin her zaman yazdığımız ve TEKNOwest teknovest ustamızın da belirttiği üzere yazılım dünyasında riskler mevcuttur her an her şey olabilir diyor ve ürününüz stabil çalışıyorsa maceraya atılmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yine de yüklemek isterseniz yazılım forumda mevcut elbette :ok

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
üründe sıkıntılar vardı ilk aldığımda.güncelleme soruyordum sisteminden hep yok diyordu.bende ilk kurulama döndürüp ülkeyi ingiltere yapınca hemen güncelleme buldu.eylülden kasım yaptı.sonra almanya yaptım bişey vermedi.biraz daha iyi oldu.eskiden bazen smart tv ye girince donuyor prizden çıkartıp takınca düzeliyordu.şimdilik bunlar yok.yeni özellik gibi şeyler varmı merak ondan.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bugün tv ye güncelleme varmı diye baktım yeni güncelleme gelmiş 059.21 di sanırım 2018 agustos ayına ait.sanırımson yazılımı kendi yükledi.bir değişiklik gördükmü hayır.sadece çerezmi ne izinler vermemi istedi verdik.yazılım güncellendi ama uygulama hala aynı kaldı sanırım.bunun uygulamasını nasıl güncelleyecez?ado usta neredesin ???

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt