Vestel ld32 4041s tv standby yanıyor tv çalışmiyor

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
Değerli forum arkadaşlar elimdeki tv fişi taktığimda standb lanbası sekiz kere sayıyor sonra sönüyor tv ses yok çalışmiyor uk of tuşundan kapatığimda standby sabit yanıyor gerek besleme voltajları gerek devre şeması hakında yardmçı olursanız sevinirim iyi forumlar dilerim

IMG_20210215_1318404de27b306ed64e22.jpg

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
Ustam bacglight yoktu skarta ses alamadım hdm kablosunda denedim yine ses almayınca tv dağıtım enterensan bişey ledleri kontrol etim ledbarlar hepsi yandı geri tvye bağladım bu sefer ledbarlar yine yanmaya devam eti sanırım ledler bazan açik devre oluyor yenisi sipariş etim bekliyorum

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
Ustam bacglight yoktu skarta ses alamadım hdm kablosunda denedim yine ses almayınca tv dağıtım enterensan bişey ledleri kontrol etim ledbarlar hepsi yandı geri tvye bağladım bu sefer ledbarlar yine yanmaya devam eti sanırım ledler bazan açik devre oluyor yenisi sipariş etim bekliyorum
Belki besleme ledlerin enerjisini kesiyordur?

M Çevrimdışı

mavi60 

Yeni Üye
22 Ara 2018
17
46
Sorununuzu çözemezseniz aynı TVden paneli kırık şekilde yatıyor bi köşede elimde var.işinizi görücekse değerlendirelim.( Yazdığım yasaksa yönetici arkadaşlar silsinler )

M Çevrimdışı

mavi60 

Yeni Üye
22 Ara 2018
17
46
. Umut kardeşim tarif edersen cepten onay yerini bulamadım yaparım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri