Vestel Kırlıan TV yerine 50ua9600 verdiler

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
Vestel 49ud8200 model tv, Malesef çocuğun gazabına ugradı ve ekranı kırıldı. Bir kaç özel servisle görüştüm lakin 5600 tl değişim talep ettiler. Sadece panele 4750 tl isteyen oldu kendim takıyım dedim. En son vesteli aradım ve ürünü doğrudan servise götürdüm. Garantinin bitmesine 4 ay kadar vardı. Servisteki arkadaşlar sağolsun ilgilendiler ama paneli fabrikada olmadığını dilersem Fabrikaya kayıt açıp üst model bir tv verilebileceğini söyledilir. Bunun üzerine Mümkün ise androit bir tv için fiyat teklifi talep ettim. 2 gün sonra servis arada. 49ud8200 ekranı kırık cihazı aldılar 4557 tl ücret ödemem kaydıyla 50ua9600 tv 2 yıl garantili alabilceğimi söylediler. Ödeme yaptım bekliyorum gelsin diye. sizce mantıkıl bir karar vermişmiyim. Yeni tv bilgiğim kadarıyla ıps değil. kıralan televizyon lg ıps paneldi, renkleri çok güzeldi. Kullanan varsa, biraz aydınlatsın. cihaz nasıl. Adem hoca ilk çıktığında bi tık gömmüş cihazı. Son olarak ilk çıktığında cob ve panda panel kullanıyordu. halen aynı panellemi üretiliyor.

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
50ua9600 7500 tl artı cihazın garantisinin bitmesine 4 ay kalmış . Size 2 yıl garantili 4557tl ye cihaz vermişler bence uygun . Panel olsaydı garanti bitimine 4 ay kalmış cihaza 4750 tl ye panel takılacaktı sonrasında led bar arızası anakart arızası güç kartı arızası gibi arızalar baş gösterebilirdi.

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
50ua9600 7500 tl artı cihazın garantisinin bitmesine 4 ay kalmış . Size 2 yıl garantili 4557tl ye cihaz vermişler bence uygun . Panel olsaydı garanti bitimine 4 ay kalmış cihaza 4750 tl ye panel takılacaktı sonrasında led bar arızası anakart arızası güç kartı arızası gibi arızalar baş gösterebilirdi.
Bende aynı bu bakış açısıyla düşünerekten, Kabul ettim. Normalde smarttı kırılan değişimde android olan için teklif yapılamısı istemidim :) Bahaneyle androide geçmiş oldum :)

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
Hocam durum nedir televizyondan memnun musun? Ben de benzer bir problem var, ürün garantili sürekli arıza cıkarıyor büyük ihtimal değişim önerecekler. Sizce android hangi model iyidir ne öneririsiniz?

TEKNOwest TEKNOwest Z zafer0305

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt