Vestel international 2019 ürün katalogları

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Led tv katalogunu inceledim bir suru tv modeli ile dled eled diye tanitiyordu lakin yaniliyormuyum bilmiyorum ama uhd tvlerde dolby vision ozelligi varmis diye logosunu koymuslar galiba bu goruntu ozelligi ips lg panellerde var vestel 2019 panelleri cogunlugunu ips mi kullanicak. A Ado abim boyle bi ihtimal varmi katalogda sanki hepsi ips mis gibi

naviga Çevrimdışı

naviga

Yeni Üye
27 Tem 2017
29
Led tv katalogunu inceledim bir suru tv modeli ile dled eled diye tanitiyordu lakin yaniliyormuyum bilmiyorum ama uhd tvlerde dolby vision ozelligi varmis diye logosunu koymuslar galiba bu goruntu ozelligi ips lg panellerde var vestel 2019 panelleri cogunlugunu ips mi kullanicak. A Ado abim boyle bi ihtimal varmi katalogda sanki hepsi ips mis gibi
Yanlış bilgi hocam. Bende Sony Tv var dolby vision destekli. Panel markasını bilmiyorum ama VA, ips değil.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

Linkte vestelin üretim yaptığı tüm ürün grupları için 2019 yılı katalogları yüklenmiş
Vestelin kullandığı teknolojiler ve tasarımlar la ilgili bilgiler var hem görsel açıdan hem de yeni teknolojiler le ilgili merakimizi giderecek türden :ok

teşekkürler hocam bende bugün bulmuştum bu siteyi ancak insertleri görmemiştim.

bu nasıl üretim genişliğidir nasıl güçtür anlamadım.

pazarlama ve dayanıklılık konusunda adım atsalar çok çok büyük bir dünya markası olacaklar ancak buradaki birçok ürünün bile Türkiye pazarında niçin olmadığına anlam veremiyorum.mesala intelli care çamaşır makinasını geçen sene ifa da tanıttılar bir daha göremedim.

vestelin tasarımları bencee dünya markalarına taş çıkartır.tebrik ediyorum.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254

pazarlama ve dayanıklılık konusunda adım atsalar çok çok büyük bir dünya markası olacaklar ancak buradaki birçok ürünün bile Türkiye pazarında niçin olmadığına anlam veremiyorum.mesala intelli care çamaşır makinasını geçen sene ifa da tanıttılar bir daha göremedim.

Ado hocanin dedogi gibi yag var seker un var ama gerisi :) korelilerle ciddi bi rekabet edebilme kapasiteye sahipler ama iste:bilmiyom

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ado hocanin dedogi gibi yag var seker un var ama gerisi :) korelilerle ciddi bi rekabet edebilme kapasiteye sahipler ama iste:bilmiyom

birazda ülkesel destek ve global dünya engeline takılıyorlar sanırım.

zamanında hümüket destek verse beko ile ortak panel fabrikası açacaklardı.

şuan yazıcıdır bilgisayardır telefondur arabadır yarı iletken devre elemanları gibi sektörler gerçek anlamda bu ülkede üretiliyor olsaydı ülke böyle mi olurdu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Tasarım konusunda ana akım üreticileri takip etmekten uzaklaşsalar güzel olur bence.
Benzer tv ayaklarını LG, Samsung önce yapınca benim için bir anlamı kalmıyor.
Ama şu art tv konusunda Vestel daha iyi iş çıkartmıştı. :sirit

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Set top box lara baktım, bazı cihazları keşke ülkemiz piyasasına sürseler dedim.
Set top box'larda donanım detayına pek girilmemiş. O da ayrı bir konu. :sirit

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Tasarım konusunda ana akım üreticileri takip etmekten uzaklaşsalar güzel olur bence.
Benzer tv ayaklarını LG, Samsung önce yapınca benim için bir anlamı kalmıyor.
Ama şu art tv konusunda Vestel daha iyi iş çıkartmıştı. :sirit
bir kısmı benzemek zorunda belkide.Ancak özerk inovatif tasarımlarıda yok değil.

tv tasarımlarını samsungla beraber 2 yıldır beğenmiyorum.

lg metalik çerceve ince bezel üçgen ayak falan çok daha başarılı geliyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bir kısmı benzemek zorunda belkide.Ancak özerk inovatif tasarımlarıda yok değil.

tv tasarımlarını samsungla beraber 2 yıldır beğenmiyorum.

lg metalik çerceve ince bezel üçgen ayak falan çok daha başarılı geliyor.

Tamamen özgün yapmak zordur ama Vestel'in televizyonlarını takip ettiğim dönemler (FHD zamanları) tasarımlarda genelde LG ve Samsung'u takip ettiklerini düşünürdüm.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt