Vestel CMI 9710 çm su akıtma sorunu

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Vestel'in cım 9710 model çamaşır makinesini kullanıyorum videolardaki sorunun neden kaynaklandığını bir türlü bulamadım diğer programlarda da aynısını yapıyor genellikle sorun aynı ama yapmadığı durumlarda oluyor şimdi servis çağırsam servis kontrol ettiğinde sorunu göremezse sorun yok deyip ücret istermiş, benim yapabileceğim bir işlem var mı bu sorunla ilgili sizce neden kaynaklanıyor olabilir.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
deterjan çekmesi olabilir projet varsa oradan kaçırabilir. üts tablayı söküp kontrol edin

deterjan çekmecesinin altı kupkuru oradan hiç akmıyor ama videodaki gibi model yazısının altından geliyor. aslında program seçme düğmesinin alt eklenti yerinden elimle bastırdığımda da komple oradan aşağı doğru su akıyor bunu hep yapmıyor ama 2 yıkamada 3 yıkamada 1 sürekli tekrarlamaya başladı şu an servis çağırsam daha iyi olacak gibi çünkü garantili ürün yanlış bir şeyler yapmak istemem. servis geldiğinde bir sorun görmese de elimdeki videolar kanıt olarak onun işine yarayacaktır değil mi bu videolar varken geldiği için ücret isteyebilir mi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt