Vestel CM9710 Çamaşır Makinesi - Bir garip yağ gibi bir kalıntı

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
956
29
Misafirler geleceği için eşim makineyi biraz fazla yorarak 4 kere falan çalıştırdı dün. Sonuncu çalıştırmasında makinenin normal motor sesi biraz daha keskin bir şekilde geliyordu.
Anormal demek zor zira normalde de o sesi veriyor ama dün biraz daha güçlü bir şekilde aynı elektrikli motor sesini alıyorduk.

Biraz önce de aşağıdaki videoda gösterdiğim kıyafetlere de bulaşmış olan ve kolayca çıkabilen garip bir tortu fark ettik.
Nedir bu?
Önemsemem ve servisi çağırmam gerekiyor mu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Şebeke suyu,
Atılan kıyafet,
Gibi birşey pis bırakmış makiniyi, çünkü makinede bunu üretecek bir akşam yoktur.
görülür yerleri bezle temizleyiniz, boşta makine temizleyicileri ile yıkayınız.
Motor için video gerekli bu sayede daha net konuşabiliriz

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
956
29
Şebeke suyu,
Atılan kıyafet,
Gibi birşey pis bırakmış makiniyi, çünkü makinede bunu üretecek bir akşam yoktur.
görülür yerleri bezle temizleyiniz, boşta makine temizleyicileri ile yıkayınız.
Motor için video gerekli bu sayede daha net konuşabiliriz
Teşekkür ederim. Şimdi boşta çalıştırdı eşim. Motor sesi aldığımdan beri nasılsa öyle şu an. Dün video çekmeyi akıl edemedim.

Bunu üretecek bir aksam olmaması içimi rahatlattı. Direkt aklıma arabamdaki aks körüğü geldiği için acaba böyle bir şey falan mı var dedim.

Teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim. Şimdi boşta çalıştırdı eşim. Motor sesi aldığımdan beri nasılsa öyle şu an. Dün video çekmeyi akıl edemedim.

Bunu üretecek bir aksam olmaması içimi rahatlattı. Direkt aklıma arabamdaki aks körüğü geldiği için acaba böyle bir şey falan mı var dedim.

Teşekkür ederim.
Yok plastik kazan, içinde tambur ve bazı aksamlar var. Bence makine kaynaklı değil dışardan kaynaklı bir durumdur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri