Vestel çamaşır makinesi ateş ediyor

H Çevrimdışı

Hilmi Toruntay

Yeni Üye
28 Mar 2022
1
40
Adem bey merhaba, uzun süredir sizi youtube kanalınızdan takip ediyorum. Benim de başıma gelmeyeceğini düşünüyordum ama maalesef benimde de başıma geldi. Vestel çamaşır makinesi aldım. Makine sıkma esnasında ateş eder gibi sesleri geliyordu 3 ay içerisinde 4 kez servis geldi ve makineyi değiştireceğiz dediler ve değiştirdiler ancak gelen makinede aynı sesleri yapmaya devam ediyordu. 3 kez daha değişim sonrası servis geldi ve hiç bir çözüm üretemediler. Sizede video ile göndereceğim makinedeki sesi gelen servis biz duymuyoruz diyorlar. sorunum çözülmedi bende tüketici mahkemesine başvurdum. sizede konu olabileceği ve diğer tüketicilere de yol gösterebileceğini düşünerek içererik üreterek sorunumu aktarabilirseniz çok sevinirim. Videoyu foruma ekleyemedim gönderebileceğim bir mail adresi yada link verirseniz size göndemek isterim

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
vestelin hangi muhteşem modeli bu acaba.eniştede arçelik çamaşır makinası aldı defalarca servis çağırdı bu modeller böyle çalışıyor deyip servis gidiyor.satarken yerli milli edebiyatı yapıyorlar sattıktan sonra bu modeller böyle diyorlar.

caylakpenguen Çevrimdışı

caylakpenguen 

Aktif Üye
3 Ara 2020
140

H Hilmi Toruntay

(Videoyu foruma ekleyemedim gönderebileceğim bir mail adresi yada link verirseniz size göndemek isterim)

hocam video çekin youtube ye ekleyin.
daha sonra video adresini direk foruma yapıştırıp gönderin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri