Vestel Android tv de Güvenlik kameramı izleyebilirmiyim

S Çevrimdışı

stop38

Yeni Üye
19 Eki 2021
2
53
Merhabalar ben yeni Vestel 50UA9600K Android tv aldım benim isteğim cep telefonundan izlediğim gibi Güvenlik kameramı izlemek istiyorum.
Cep telefonumdan XMEye programı ile izleyebiliyordum bu program TV de yok PlayStoreden aradım ordada yok orda olan bazı programlar var ama kuruluşunu yapmaz zor.
XMEye nin apk sını yükledim kurulum yapıyorum ama yüklenemedi yazıyor.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Eğer cihaz tvye yakın ise HDMI bağlayıp izleyebilirsin ama TVde xmeyenin uyumlu olması lazım yoksa izleyemezsin ama bazen alternatif programlarda olabiliyor bir araştırın.

S Çevrimiçi

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Xmeye programının tv versiyonu yok. Aptoide üzerinden telefon uyumlu bir apk indirdim ve mi box s ile kullandım. Doğal olarak tam uyum sağlamadı. Dokunma imkanı olmadığından fare gerekiyor. Yön tuşları işe yaramıyor. Telefonu yan yatırmışsın ama ekran dönmemiş gibi oluyor. kafayı yana yatırmadan kullanması zor :) ama illa gerektiğinde kullanıyorum. Hiç yoktan iyi.
Web arayüzü kullanarak deneyin birde

Çok detaylı bilgim olmamakla beraber şu nu söyleyebilirim. En azından bizim kamera sisteminde cloud bazlı bir sistem var. Direkt ip üzerinden, browser üzerinden falan bağlanılamıyor, xmeye şart.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt