VESTEL ailesinde yeni panel gurubu - BOE DİSPLAY

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Sizlere sürekli dile getirdiğim panel tedarik sorunları nedeniyle olsa gerek ki, VESTEL üretimlerde bundan sonraki süreçte kısıtlı da olsa BOE DİSPLAY üretimi paneller görebileceğiz.

Benim henüz inceleme imkanım olmadı ancak albanez albanez Can abimizin bilgisinde olduğunu biliyorum bu üreticinin.

Can abim nedir görüşlerin bu üretici hakkında? Senin kriter listende hangi seviyelerdedir? Bir AUO eder mi yoksa ucuz modüllü SAMSUNG seviyesindemidir?

F Çevrimdışı

flyingatm

Yeni Üye
1 Haz 2018
7
30
Hi level 43HL560 ve BOE Display panel sahibi birisi olarak çok merak ettiğim bir durum gerçekten. :alala

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Artık Vestel'in çıta atlaması lazım abi, bir üst lige çıkması lazım, ben buradayım diyebilmeli. Bu kadar imkanı var. Bu panel nasıl acaba:hmm

Eski mi bilmiyorum da, şurada 9 tane 49 luk panel özelikleri ile var :)

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Arkadaşlar Merhaba;

Sizlere sürekli dile getirdiğim panel tedarik sorunları nedeniyle olsa gerek ki, VESTEL üretimlerde bundan sonraki süreçte kısıtlı da olsa BOE DİSPLAY üretimi paneller görebileceğiz.

Benim henüz inceleme imkanım olmadı ancak albanez albanez Can abimizin bilgisinde olduğunu biliyorum bu üreticinin.

Can abim nedir görüşlerin bu üretici hakkında? Senin kriter listende hangi seviyelerdedir? Bir AUO eder mi yoksa ucuz modüllü SAMSUNG seviyesindemidir?

Hocam eski den en dandik TV panellerini bu herifler üretirler di
BOE-HYDIS Made in China

ANCAK son 5 yıl için de bu heriflerin bazıları acaip "aştılar" bu olayı

SHARP Lisanslarıyla çok sıkı Modül üretiyorlar artık!

Abi yaw Vestel ucuzcu kardeşim BOE den mal alması normal dir takılmayın bence bunlara

AUO/CMO en büyükleri,çünkü üretim kapasiteleri+kaliteleri v.s çok çok çok iyi yerlere geldiler sen sadece
"para" dan haber ver bunlara en Kralını üretebiliyorlar artık Sharp a bile gerek kalmadı yeterki paradan bahset onlara!

Samsung da hala çok iyi ama herifler ucuz diye gidip bunlardan alıp takıyor yaw!
Samy de bildiğim sadece HiEnd bir veya iki serisinde kendilerinin iyi paneli var!

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Dostlar konu dışı : eski Huawei G7 telefonun paneli boe paneldi renkler berbatti. Birde tianma vs başka panel vardi renkler harika , ekranda ölü pixel çıkınca söyledim renkleri güzel olan tianma taktılar. Boe görünce korktum biran :kiskis.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dostlar konu dışı : eski Huawei G7 telefonun paneli boe paneldi renkler berbatti. Birde tianma vs başka panel vardi renkler harika , ekranda ölü pixel çıkınca söyledim renkleri güzel olan tianma taktılar. Boe görünce korktum biran :kiskis.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri