Vestel 9650 serisi için Soundbar önerisi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Güvenilir bir site mi? Ayrıca bu soundbar bizim tvlerle uyumlu mudur? Şu hoparlörlerin dış koruması olsa tadından yenmicek de çoluk çocuk olayından dolayı tereddütte kaldım

Site güvenilir, bir defa alışveriş yaptım, bir sıkıntı yaşamadım.

Uyum konusunda ben birşey diyemem maalesef.

LG'nin subwoofer olmayan bir modelinde sorun yaşanmıştı ama bunda yaşanır mı bilemem.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Bende creative in 2+1 ses sistemi var iki uyduyu ünitenin arkasına havaya doğru sub ise yanda kulakliktan bağla inanki ses çok iyi o sekilde birşey tavsiye ederim.Ama ses ayarını kumandan kontrol edememen olası basit bir iki tıklama ile halledebilirsin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bende creative in 2+1 ses sistemi var iki uyduyu ünitenin arkasına havaya doğru sub ise yanda kulakliktan bağla inanki ses çok iyi o sekilde birşey tavsiye ederim.Ama ses ayarını kumandan kontrol edememen olası basit bir iki tıklama ile halledebilirsin

Üyemiz soundbar tavsiyesi istemiş ama o bütçe aralığına şöyle ürünler de var,

Performansları nasıldır bilemem ama daha doyurucu sonuçlar alınabilir belki.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Soundbar istemesi normal ama bu sıralarda soundbar var piyasada bütçeyide yormaz ama iyide ses alır

Bu tarrz ürünler bence yeterli gelecektir.Ama ses kalitesi hakkında birşey diyemem.Ben bas olduğu kadar tiz de beklerim.Logitech ler genelde bas ağırlıkıdır.Ama benim zamanımda öyleydi. :) Yeni ürünler muhakkak daha iyidir.

Bu üründe yorumlarda var fikir verebilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Soundbar istemesi normal ama bu sıralarda soundbar var piyasada bütçeyide yormaz ama iyide ses alır

Bu tarrz ürünler bence yeterli gelecektir.Ama ses kalitesi hakkında birşey diyemem.Ben bas olduğu kadar tiz de beklerim.Logitech ler genelde bas ağırlıkıdır.Ama benim zamanımda öyleydi. :) Yeni ürünler muhakkak daha iyidir.

Bu üründe yorumlarda var fikir verebilir.

Logitech, yeni ürünlerinin bazılarında tiz sürücülere yer veriyor bazılarında yer vermiyor.
Açıkçası eskisi kadar rağbet olmadığı için ve döviz kuru yükseldiği için piyasada fazla ürün çeşidi göremiyoruz PC ses sistemleri alanında.

Bu arada NanoKatolog'dan ürün alınmasını pek tavsiye etmem.
Alınacaksa bile önceden firma ile görüşülüp stok bilgisi alınmalı ve bir süre beklemeniz gerekeceği de unutulmamalı.
Yurt dışından toplu sipariş geçiyorlar bildiğim kadarıyla.

Z333 alacaksanız biraz daha verip ülke içinden almak daha mantıklı, hiç yoktan garanti için muhatabınız ülke içinde olmuş olur.

Z533 de ayrı tiz sürücüler yok ama daha oturaklı bir ürün izlenimi veriyor bana.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Logitech, yeni ürünlerinin bazılarında tiz sürücülere yer veriyor bazılarında yer vermiyor.
Açıkçası eskisi kadar rağbet olmadığı için ve döviz kuru yükseldiği için piyasada fazla ürün çeşidi göremiyoruz PC ses sistemleri alanında.

Bu arada NanoKatolog'dan ürün alınmasını pek tavsiye etmem.
Alınacaksa bile önceden firma ile görüşülüp stok bilgisi alınmalı ve bir süre beklemeniz gerekeceği de unutulmamalı.
Yurt dışından toplu sipariş geçiyorlar bildiğim kadarıyla.

Z333 alacaksanız biraz daha verip ülke içinden almak daha mantıklı, hiç yoktan garanti için muhatabınız ülke içinde olmuş olur.

Z533 de ayrı tiz sürücüler yok ama daha oturaklı bir ürün izlenimi veriyor bana.

Ben bunları örnek olması amacıyla yazdım.Kullanan bilen birilerinib tavsiyeleri ile alınması daha iyi olur
O siteyi zaten bende ilk defa gördüm.Bilindik siteler daha iyi

Akrabamda LG sounbar var çok uyguna almıştı TV ile beraber eski modelde olabilir .Ama benim 2+1 çok daha iyi tabi seçim kullanacak arkadaşa kalmış bizim görevimiz tavsiye

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ben bunları örnek olması amacıyla yazdım.Kullanan bilen birilerinib tavsiyeleri ile alınması daha iyi olur
O siteyi zaten bende ilk defa gördüm.Bilindik siteler daha iyi

Akrabamda LG sounbar var çok uyguna almıştı TV ile beraber eski modelde olabilir .Ama benim 2+1 çok daha iyi tabi seçim kullanacak arkadaşa kalmış bizim görevimiz tavsiye

Sizdeki 2+1'in modelini bilmiyorum tabi ama belirli bir fiyata kadar soundbar sistemler benim için oyuncak konumunda kalıyor maalesef.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Samsung HW-N450/TK 2.1 kanal 320W kablosuz Soundbar

Şu sanırım sj3 den daha iyidir. Sizce? Hoparlörler açıkta olduğundan sıcak bakmıyorum sj3'e. Biraz daha fazla vereyim sağlam olsun :bilmiyom

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri