vestel 75U9400 özellikleri

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Paylaşım için teşekkürler. Panel bilgilerinde "Plate Thickness0.50+0.50 mm " yazıyor. Yani bu panelin kalınlığı toplam 1mm mi?

D Çevrimdışı

Derbeder123

Yeni Üye
11 Şub 2020
10
33
LG panel olması güzel, özellikler güzel.
Ama altını çizmek isterim; smarttan çok beklentiniz olmasın özellikle browser de çok sıkıntılıdır.
Ama YouTube Netflix gibi uygulamalar stabil çalışmaktadır.
Fiyatına göre makul bir cihaz
İlginize ve hızlı cevabınıza teşekkür ederim, amacım eskiyen android box ve ilk seri next 2000ye hd uydu cihazımdan kurtulmak.

Netflix ve youtube harici tv yi browser olarak kullanmak çok kullanışlı gelmiyordu zaten.

Özellikle netflix 4k izleyebilir miyim işlemci ve rami kaldırır mı merak etmekteyim, bir de bana önereceğiniz bu tv için uyumlu kaliteli bir air mouse kumanda (arkası klavyeli olan) var mıdır? Az önce telefon ile tv siparişini verdim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlginize ve hızlı cevabınıza teşekkür ederim, amacım eskiyen android box ve ilk seri next 2000ye hd uydu cihazımdan kurtulmak.

Netflix ve youtube harici tv yi browser olarak kullanmak çok kullanışlı gelmiyordu zaten.

Özellikle netflix 4k izleyebilir miyim işlemci ve rami kaldırır mı merak etmekteyim, bir de bana önereceğiniz bu tv için uyumlu kaliteli bir air mouse kumanda (arkası klavyeli olan) var mıdır? Az önce telefon ile tv siparişini verdim.
hayırlısı olsun,
evet vestelin en düşük 4k ana kartlı cihazında bile 4k memnuniyetle izleniyor.
ne yazıkki air mouse biraz sıkıntılı :( vestel bu işlere pek önem vermiyor. telefondan smart remote veya vestel smart canter ile güzel kullanabilirsin.
klavye olarak microsoft all in one tavsiye edebilirim geri kalan bütün marka ve modelleri denemeden birşey diyemem. Vestel de bu konuda net olarak şunları şunları destekliyor diye bir açıklama yapmamaktadır.

M Çevrimdışı

Mrt2020

Yeni Üye
12 Şub 2020
28
56
Merhaba,
Değerli bilgiler için teşekkür ederim. Bu modelin 55" ya da 65" ud uzantılı modelleri aynı özelliklere mi sahiptir?
Görüntü kalitesi iyi, Netflix rahat çalışır ve 5.1 optik ses çıkışı alabilirsem benim için yeterli olacak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt