VESTEL 65UD9860 Teknik Özellikleri Ve Ürün İncelemesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
MB130 kart ellerinde epey var herhalde,bu kartın yazılımının atıldığı alanın tamamının veya kalan yerin boyutunu biliyormusun acaba sevgili adem,yani kaç gb alandan ne kadarı boşta,hoş gerçi bilinse ne olacak ki,tvye extra yazılım yükleyemedikten sonra :)
NOT:
Kaç gb dedim ama vardır herhalde o kadar alan :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
MB130 kart ellerinde epey var herhalde,bu kartın yazılımının atıldığı alanın tamamının veya kalan yerin boyutunu biliyormusun acaba sevgili adem,yani kaç gb alandan ne kadarı boşta,hoş gerçi bilinse ne olacak ki,tvye extra yazılım yükleyemedikten sonra :)
NOT:
Kaç gb dedim ama vardır herhalde o kadar alan :sirit

GB vardır ama GB'lar söz konusu değildir bence.:hmm
Boot süresi belli zaten. :sirit

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
NOT:
Kaç gb dedim ama vardır herhalde o kadar alan :sirit
Sevgili teraspy teraspy mb130 kartı ayrıcalıklı kılan en önemli özellik, (mb140 ve 211 dahil) dizayn ve mühendislikleri tamamen vestele ait olmasıdır o nedenle üzerinde çok duruluyor ?

1,5gb bellek var. Boş dolu oranı sen daha iyi bilirsin ki değişken. En üst kapasitede tüm donanımlar aktif durumdayken yine de boşta 113mb bellek kaldığına dair kaynağı somut olmayan bilgi mevcut bende ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
GB vardır ama GB'lar söz konusu değildir bence.:hmm
Boot süresi belli zaten. :sirit
Sevgili teraspy teraspy mb130 kartı ayrıcalıklı kılan en önemli özellik, (mb140 ve 211 dahil) dizayn ve mühendislikleri tamamen vestele ait olmasıdır o nedenle üzerinde çok duruluyor ?

1,5gb bellek var. Boş dolu oranı sen daha iyi bilirsin ki değişken. En üst kapasitede tüm donanımlar aktif durumdayken yine de boşta 113mb bellek kaldığına dair kaynağı somut olmayan bilgi mevcut bende ?
Umut Barış Umut Barış ;
Hımm,sevgili umut,ben zaten toplam alanı ve geri kalan kullanım alanı olarak sormuştum ,linuxlarda boot hızlı olur,hızlı da kapanır :)
A Ado ;
Sevgili adem,1.5 gb bellek fena değil,kalan alan da iyiymiş,yani ufak tefek yazılımlar atılabilir sonuçta bu bir tv,elimdekileri çıkartıp ,kurcalamak için bir tane mb130 kartlı tv mi alsam ne ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Umut Barış Umut Barış ;
Hımm,sevgili umut,ben zaten toplam alanı ve geri kalan kullanım alanı olarak sormuştum ,linuxlarda boot hızlı olur,hızlı da kapanır :sirit
A Ado ;
Sevgili adem,1.5 gb bellek fena değil,kalan alan da iyiymiş,yani ufak tefek yazılımlar atılabilir sonuçta bu bir tv,elimdekileri çıkartıp ,kurcalamak için bir tane mb130 kartlı tv mi alsam ne ?
Elinde neler var abi?:kas

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
65ud9860 ile 65ud9800 arasında ne fark var paneller aynı mı? sanırım ikisi de 2500 Hz.

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Farkı fiyatı diyeceğim o da değil, bu modeli inceleyen var mı detaylı?
Bir vestel mağazasına gittim ancak yoktu.

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Mall of istanbul vestel’de bu model ve 75” mevcut. Oldukça ince bir model 65” renk kalitesi güzel duruyordu. A Ado hocam bu tvnin ud9000 modeline göre smr hızı ve incelik dışında ne gibi farkları vardır.
65”ud9860 ı 7000 liraya satıyorlardı yakın fiyada 65”ru7400 samsung alınabiliyor.
Bir el atın bana ?

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Aralarında Vestel’in sitesine göre özellik olarak fark gözükmediği gibi 1000 lira fiyat farkı var.
A Ado

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Bak aslında en ince detay burada yatıyor diyebilirim ;)
Adem hocam indirim denk gelince aldım ru7400 .
Geri ödemeden para da gelirse 6300 civarına gelecek.
Anladığım kadarıyla iyi yapmışsın diyorsun :)
Yine de aklım bu tv'de de kaldı, acaba hata yaptım mı diye düşünmeden edemiyorum.

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Fiyata indirim gelmiş ve vestel ud9860 6000 tl olmuş şu durumda led backlit olduğuna göre nu7400 edge lit olduğuna göre vestel öne geçti diyebilir miyiz?
A Ado

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri