Çözüldü Vestel 65UA9630 Standby Işığı yanıp sönme problemi

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
43UA9630 aldım televizyon problemsiz çıktı.
1 hafta sonra kumanda çalışmaz hale geldi sonra birden kendi kendine düzeldi.
Televizyonu fazla para gitmesin vestelin renkleri güzel dediği için eşime aldım.
Ben olsam alırmıydım.
Allah korusun. 😂
5 yıllık 55xf Sony televizyonum bin kat daha iyi.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
tamamdır yazacağım
👍

aradım hocam, 5 dk sonra teknik biri geri dönüş sağladı, ancak ben şuan tv nin başında olmadığım için birşey yapamadık, hard reset yaparak deneyeceğiz dedi, akşam 18.30 da tekrar arayacağım bakalım
merhabalar, akşam tekrar görüştüm, araya bayram girdiği için hard reset için yetkili biri yoktu, bir bayan arkadaş ile görüştüm. kendisi anlattıklarımdan notunu aldı ve arge birimi ile paylaşacağını ve en kısa sürede döneceklerini söyledi, gelişme olunca sizlere de bilgi vereceğim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
merhabalar, akşam tekrar görüştüm, araya bayram girdiği için hard reset için yetkili biri yoktu, bir bayan arkadaş ile görüştüm. kendisi anlattıklarımdan notunu aldı ve arge birimi ile paylaşacağını ve en kısa sürede döneceklerini söyledi, gelişme olunca sizlere de bilgi vereceğim.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Mb300 anakart larda belirli çalışma saati sonrası panel cleaning özeliği devrede olduğunda stand by ledi bir süre blink yapıyordu sanırım notlarımı kontrol ettim fakat bulamadım By_Trol By_Trol eğitim de bahsedilmişti hatırladığım kadarıyla
Mb92 anakartlı cihazımın konuyla hiç alakası olmayabilir ama TKGS güncelleme tarihlerinde tamamen kapalı olsa bile standby ışığı yaklaşık 5-6 dakika blink modunda oluyor. TV' yi açarsam TKGS güncelleme pop up mesajı görüntüleniyor.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
herkese merhaba, dün vestelten arandım, ilk fabrika ayarlarına döndürdüğüm zaman usb takılı olarak döndürdüm, bu sebeple cihaz sanki tüm yüklemelerini usb ye yapmaya çalışıyor gibi olmuş, ama hiçbir uygulama usb ye yüklenmiyor, neyse cihaz açıkçası sapıtmış, dün hard reset değil de, normal fabrika ayarlarına usb olmadan döndürdüm, bu sefer düzeldi, bakalım tekrar usb takıp deneyeceğim. şimdilik cihaz stabil çalışmaya başladı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt