Vestel 65qa9700 ve bitmeyen sorunlar

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Grupta bir kaç sakai konusu Var kimse bir kare resim video paylaşmamis 🤣 renk solgunlugu olacaktır şuan odada çok yan acı yok yarın ne olacağı belli olmaz başka yerde yan açıda olur :) hergun TV almıyoruz sonuçta.solgunluk olayı haricinde boe ve sakai arasındaki kalite farkıni çok aradım bulamadım dayanıklılık vs konusunda bu sakai kaç cof ve ag si yüksekmiş neyse bilen çıkmadı daha
Bu gün saat 12:26 Daki mesajımda cof sayısını yazmıştım 12 Cof var.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Boe kaçtı :) birde bu AG katman nedir
Boe panellerde genelde 12 Cofludur. AG katman panelin cam gibi görünen yapısıdır. Dıştan gördüğümüz yüzey (Katman) Ne kadar mat ise yansıma o kadar az olur. Yani tv yi özellikle gündüz izlerken oda içerisindeki eşyaları daha az görürsünüz.
Linkte açıklama var.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Boe panellerde genelde 12 Cofludur. AG katman panelin cam gibi görünen yapısıdır. Dıştan gördüğümüz yüzey (Katman) Ne kadar mat ise yansıma o kadar az olur. Yani tv yi özellikle gündüz izlerken oda içerisindeki eşyaları daha az görürsünüz.
Linkte açıklama var.
Bir sorum var servis çalışanı yada başından geçen varsa akıl versin lutfen
Değişim için servise gelen tv bana mı ait yoksa değilmi arkadaşlar
Bana aitse Va pabel gelmiş istemiyorum lg IPS ile değiştirin deme hakkim varmi
Böyle dersem TV değişim olayı iptalmi olur gelen tv gerimi gider serviste benimi bekler

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Hali hazırda servise değişim için gelen Va panelli TV yi IPS ekran istiyorum diyerek kabul etmedim TV benim değilmi sorun yok serviste beklesin dedim bugün bir mesaj geldi yeniden değişim vs yazıyor bakalım olaylar nasıl gelişecek 🙏

Screenshot_2024-01-10-15-42-39-373_com.android.chrome-edit.jpg

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Birkaç gün sonra kesinlikle eminim ki para iadesi yazacaklar !!! üretilen televizyon panelimden bı haber olunurmu 😂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hali hazırda servise değişim için gelen Va panelli TV yi IPS ekran istiyorum diyerek kabul etmedim TV benim değilmi sorun yok serviste beklesin dedim bugün bir mesaj geldi yeniden değişim vs yazıyor bakalım olaylar nasıl gelişecek 🙏

Screenshot_2024-01-10-15-42-39-373_com.android.chrome-edit.jpg
TV dizisi gibi oldu senin televizyon serüveni :kiskis Bu işi Hollanda'dan nasıl idare ediyorsun şaşırıyorum :haha1

Geri
Üst Alt