Vestel 65QA9700 serviste panel değişimi hakkında

S Çevrimdışı

sametabi1

Yeni Üye
21 Kas 2021
10
27
Merhabalar.Vestel 65QA9700 televizyonum 8 gündür serviste ve bugün sorunun panelde olduğunu söylediler.Bilindiği üzere Vestel'in bu modelinde birden fazla panel çeşidi kullanılmakta ve benim panel LG paneldi.Acaba yeni takılan panelin markası farklı olabilir mi BOE veya SAKAI gibi?Bana kalırsa COF adedi farklılığından dolayı bu olamaz ama yine de aklıma takıldı böyle bir ihtimal mümkün müdür?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,663
LG panel yerine başka panel takılacağını sanmam tv arka kapak etiket resmi veya bilgisi varsa buraya ekleyin.

S Çevrimdışı

sametabi1

Yeni Üye
21 Kas 2021
10
27
LG panel yerine başka panel takılacağını sanmam tv arka kapak etiket resmi veya bilgisi varsa buraya ekleyin.
Adem Helvacı Youtube videosundan öğrenmiştim zaten LG panel olduğunu o kesin ancak panel sipariş ettiklerini bugün öğrendim umarım yine LG panel takılır.Benim anladığım ancak buffer kart ve varsa T-Con kartını değiştirerek yeni panel takabiliyorlar.Ellerinde LG panel varsa onu takarlar gibime geliyor yoksa geçmiş olsun.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,663
Adem Helvacı Youtube videosundan öğrenmiştim zaten LG panel olduğunu o kesin ancak panel sipariş ettiklerini bugün öğrendim umarım yine LG panel takılır.Benim anladığım ancak buffer kart ve varsa T-Con kartını değiştirerek yeni panel takabiliyorlar.Ellerinde LG panel varsa onu takarlar gibime geliyor yoksa geçmiş olsun.
Maalesef :ciks

Geri
Üst Alt