Vestel 55UD9360 Bulutlanma

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
Arkadaşlar merhaba, tv yi alalı 4 gün oluyor, servis varken böyle bi kontrol yapmamıştım ancak şuan siyah ekranda fark edilen fotoğraftaki gibi bir bulutlanma var. Led tvlerin kaçınılmazı olduğunu biliyorum ancak bu seviyede olmasi yüzünden servis cagirip degisim icin israrci olmali miyim? Fikir verebilirsiniz çok sevinirim. İyi günler, iyi forumlar..

B9BEA4EB-A9AA-4A2F-B850-8587DEFF1915.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Bulutlanma evet biraz olması normal ama senin biraz fazla gibi geldi bana da.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
direk çözüm için yazalım :sirit . geçmiş olsun.
bu tarz sorunlarda üretici; cihaz yayın esnasında bu tür sorunla karşılaşılmıyorsa normal diyor, ısrarcı olunarak sonuç alındığını bir kaç kişi den gördük
örnek:https://tavsiyeforumu.com/konu/48ua9300-isik-sizmasi-ve-bulutlanma.3214/
ısrarcı olunursa sonuç alınır, yayın esnasında görsel alabilir ve rahatsız edici ise bunu belgeleyip, gelen ekibe belirtin.

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
cevaplar için çok çok teşekkür ediyorum, şuan böyle bi girişimde bulunmayayım o zaman, televizyondan memnunum görüntü kalitesinden ve diğer özelliklerinden. garantinin son yılında şansımı denerim :)

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Açık konuşmak gerekirse, gayet normal göründü. Yerinizde olsam hiç sıkıntı yapmam.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Karanlık ortamda o beyazlığın olmadığı tv yok gibidir bence şahsi fikrim izlemeye engel bir durum olmadığıdır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt