Vestel 55UA9800 4K Android Tv

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Evet dün geldi bana malesef uydu cihazım full HD olduğu için sorun yaşıyorum

D Çevrimdışı

Dcup77 

Yeni Üye
16 Kas 2020
27
47
Evinde harici uydu alıcısı varmı bir denesene full HD uydu alıcı Lara uyumsuz tv

İlk fırsatta denemeye çalışayım. Ben bu TV yi mutfağa kurdum ve evdeki diğer TV ler gibi hepsi merkezi çanak sistemine bağlı.

Daha önce hiç yaşamadığım bir sorun yaşıyorum, yeni fark ettim.

Salondaki Pana PDP de Redline uydu alıcısı var, Youcam özellikli. Sanıyorum TS 5000.

Mutfaktaki TV de (49UA9800) hangi kanalı açarsam, o kanal Redline alıcıda "sinyal yok" hatası veriyor. Kanal değişince düzeliyor.

Bir de TV kapansa bile, neden olduğunu bilmediğim bir durum var, bazen kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor ve işte o zaman tam sıkıntı başlıyor, Redline alıcı neredeyse kanalların yarısını göstermiyor. Yine sabit kırmızı yanmaya başlayınca düzeliyor.

Diğer odalardaki TV lerde hiç buna benzer sorunlar yaşamamıştım. Canım sıkılmaya başladı.

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
İlk fırsatta denemeye çalışayım. Ben bu TV yi mutfağa kurdum ve evdeki diğer TV ler gibi hepsi merkezi çanak sistemine bağlı.

Daha önce hiç yaşamadığım bir sorun yaşıyorum, yeni fark ettim.

Salondaki Pana PDP de Redline uydu alıcısı var, Youcam özellikli. Sanıyorum TS 5000.

Mutfaktaki TV de (49UA9800) hangi kanalı açarsam, o kanal Redline alıcıda "sinyal yok" hatası veriyor. Kanal değişince düzeliyor.

Bir de TV kapansa bile, neden olduğunu bilmediğim bir durum var, bazen kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor ve işte o zaman tam sıkıntı başlıyor, Redline alıcı neredeyse kanalların yarısını göstermiyor. Yine sabit kırmızı yanmaya başlayınca düzeliyor.

Diğer odalardaki TV lerde hiç buna benzer sorunlar yaşamamıştım. Canım sıkılmaya başladı.
Dostum benimde Redline golden box ve yourcam yeni adı redshare o özellik bende de var :) yalnız işte senin sorun benimkinden farkı bende hiç sinyal sorunu yok benim merkezi çanak eve çok yakın en üst katta oturuyorum ve çanakları daha yeni değiştik senin problemin sanki çanakla alakalı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri