Vestel 55UA8990 AÇILMIYOR

M Çevrimdışı

musaemirsen

Yeni Üye
7 Nis 2020
4
26
Merhabalar, çok ciddi bir sorunum var.

Televizyonum 55ua8990 bir türlü netflix'i çalıştırmadığı için cihazı fabrika verilerine sıfırlamak istedim. Yaklaşık 1.3 saat siliniyor yazısında kaldıktan sonra fişini çıkartmak durumunda kaldım lakin şimdi hiç açılmıyor en ufak tepki vermiyor. Sadece cihazı fişe takınca 10 saniye sonra kırmızı ışığı yanıp yanıp sönüyor. Acaba anakartı mı yandı? Masrafı ne kadardır? Eğer benim halledebileceğim bir yazılımsal çözümü varsa elim yatkındır bir şekilde halledebilirim.

M Çevrimdışı

musaemirsen

Yeni Üye
7 Nis 2020
4
26
Denilen işlemi yaptım önce vestel logosunda bekledi ardından bir mediatek logosu geldikten sonra ekranda fişi çekme ibaresi altında erasing yazan bir ekranda beklemeye geçti
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BGMVBu.jpg

Böyle bekliyor aynı ilk fişini çekmek durumunda kaldığım gibi

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sony androidde ilk kurulum biraz uzun sürüyordu, süresini tam hatirlamiyorum .Vestel ile bir tecrübem yok.

M Çevrimdışı

musaemirsen

Yeni Üye
7 Nis 2020
4
26
Buradaki abilerim çözemesse kimse çözemez halen yardım bekliyorum ?

PicsArt_04-07-02.02.53.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Buradaki abilerim çözemesse kimse çözemez halen yardım bekliyorum ?

PicsArt_04-07-02.02.53.jpg
hosbulduk hosbulduk sizeandroid konusuna yönlendirmişti ?
Aşağıdaki dosya boş ve formatlanmış USB belleğin içerisine kopyalanır.
Uprade_loader_sing_no_perm.7z dosyası indirilir
Zip dosyasından çıkarılır
Ürünün fişi çıkarılır
USB 2.0 Portuna usb takılır.(Usb 3.0 yükleme yapmaz.)
Ve ürünün fişi takılır ve yükleme işlemi kendiliğinden başlayacaktır.Yükleme süresi 15 dakika sürmektedir ve ayrıca vestel bootlogo ekranında veya ekran blank şeklinde kalmaktadır.
Yükleme işlemi bittikten sonra FTI ekranı gelmektedir.

M Çevrimdışı

musaemirsen

Yeni Üye
7 Nis 2020
4
26
işlemi yaptım yukarıda belirttiğim gibi aynen kurulum gerçekleşiyor vestel yazısından sonra mediatek logosu geliyor ve resetleniyor ardından erasing ekranında saatlerce takılı kalıyor. ekranda yukarıdaki belirttiğim görsel çıkıyor. Acaba alternatif bir dosya veya çözüm var mı?

Başka bir yazılım dosyası varsa çalışma linki paylaşırsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
işlemi yaptım yukarıda belirttiğim gibi aynen kurulum gerçekleşiyor vestel yazısından sonra mediatek logosu geliyor ve resetleniyor ardından erasing ekranında saatlerce takılı kalıyor. ekranda yukarıdaki belirttiğim görsel çıkıyor. Acaba alternatif bir dosya veya çözüm var mı?

Başka bir yazılım dosyası varsa çalışma linki paylaşırsanız çok sevinirim.
o link içinde mesajlar arasında 2-3 tane yazılım vardı

H Çevrimdışı

hudays

Yeni Üye
8 May 2020
2
24
hosbulduk hosbulduk sizeandroid konusuna yönlendirmişti ?
Aşağıdaki dosya boş ve formatlanmış USB belleğin içerisine kopyalanır.
Uprade_loader_sing_no_perm.7z dosyası indirilir
Zip dosyasından çıkarılır
Ürünün fişi çıkarılır
USB 2.0 Portuna usb takılır.(Usb 3.0 yükleme yapmaz.)
Ve ürünün fişi takılır ve yükleme işlemi kendiliğinden başlayacaktır.Yükleme süresi 15 dakika sürmektedir ve ayrıca vestel bootlogo ekranında veya ekran blank şeklinde kalmaktadır.
Yükleme işlemi bittikten sonra FTI ekranı gelmektedir.
Arkadaşdaki durumun aynısı gerçekleşti ve erasing şeklinde yaklaşık 2 saattir bekliyor. Çözüm yok mu acaba ? Televizyonum sadece Netflix'de sıkıntı çıkartıyordu sıfırlarken siliniyorda kaldı 3 saat fişi çektim bu yazılımı yüklemeye çalıştım aynı şekilde bu sefer erasing diye geldi ve kaldı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri