Vestel 55U9501 Uygulama Yükleyemiyorum.

S Çevrimdışı

sempotech

Yeni Üye
24 Şub 2021
10
42
Merhaba,
Dün aldığım 55U9501 model tv'nin appstore kısmından ssiptv uygulamasını yüklüyorum. ama uygulamadan çıkınca siliniyor. anasayfaya veya uygulamalara eklenmiyor. vestel müşteri hizmetlerini aradım. Telefondaki kişi "smart tv.lere uygulama yüklenemez, yüklenirse de silinmesi normal" diye saçma sapan bir cevap verdi. Neden siliniyor olabilir acaba?
Teşekkürler.

S Çevrimdışı

sempotech

Yeni Üye
24 Şub 2021
10
42
yani her defasında uygulamayı yeniden yükleyip kullanıcı bilgilerimi yeniden mi girmem gerekiyor?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kullanıcı bilgilerini sorması bir haftadır. Bu anlık, uygulama kaynaklı olabilir. Zaten yasal olmadığı için vesteli de bağlamaya bilir. TV yi ilk kurulum yapıp tekrar deneyin olmaz ise güncellemesi varsa güncelleme deneyiniz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Bence TV çerezleri kaydetmiyor olabilir. Uygulama kaynaklı da olabilir.
SSIPTV sadece WEVD App Store üzerinden ulaşılabilir. Ana menüye ekleyemezsiniz.

H Çevrimdışı

Halilv

Yeni Üye
29 Kas 2020
5
36
Merhabalar öncelikle kandilinizi kutlarım
Benim tv ile ilgili bir sorum olacaktı ,
Bir kaç Gündür YouTube’a giriş yapamıyoruz YouTube tuşuna bastığımızda ekran açılır gibi olup sonrasında o şekilde kalıyor eksilt ne de geri tuşu çalışmıyor ancak televizyonu kapatma tuşuna basarsan TV kapanıyor ya da Netflix tuşuna basarsan Netflixe geçiyor YouTube’a bastığında TV donmuş oluyor bu durumda
Böyle bir sıkıntı neden olur bir fikriniz var mı ya da konuyla alakalı servis Çağırman daha mı sağlıklı olur TV modelim vestel 55 u 9500 serisi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar öncelikle kandilinizi kutlarım
Benim tv ile ilgili bir sorum olacaktı ,
Bir kaç Gündür YouTube’a giriş yapamıyoruz YouTube tuşuna bastığımızda ekran açılır gibi olup sonrasında o şekilde kalıyor eksilt ne de geri tuşu çalışmıyor ancak televizyonu kapatma tuşuna basarsan TV kapanıyor ya da Netflix tuşuna basarsan Netflixe geçiyor YouTube’a bastığında TV donmuş oluyor bu durumda
Böyle bir sıkıntı neden olur bir fikriniz var mı ya da konuyla alakalı servis Çağırman daha mı sağlıklı olur TV modelim vestel 55 u 9500 serisi
güncel sürüm yüklü değil ise yükleyin olmazsa ilk kurulum yapın sorun düzelmesse servise danışın.
hayırlı kandiller

G Çevrimdışı

gurkantuzlu

Yeni Üye
22 Eyl 2021
3
43
Merhaba 55u9501 cihazin depolama ram vs bilgilerini ogrenebilecegimiz ekrana nasıl ulasabiliriz? Zira musteri hizmetleri bu bilgileri paylaşmıyor ya da bilmiyor ?

G Çevrimdışı

gurkantuzlu

Yeni Üye
22 Eyl 2021
3
43
Keşke bunları tv satin almadan once bilseydim. O zaman smart ozelligi olmayan daha iyi bir tv alir yanina da tv kutusu alirdim. En azindan uygulama yukleme ozgurlugum olurdu. Yardim icin tesekkur ederim. İyi gunler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri