Vestel 55pf9090 mb91 yazılım sorunu

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
fabrika çıkış haline getirebilirsem
Tv nizde menü ve 4725 tuslarina seri bir sekilde bastiktan sonra servis menüsü acilir.Buradan diagnostic secenegi icinde fabrika ayarlari/factory reset secenegini ok leyerek fabrika ayarlarina dönmeniz mümkün,bu islemden sonra daha sonra yeniden kurulum yapmaniz gerekiyor(kanal vs).takilma konusunda faydasi olabilir.

S Çevrimdışı

safakvakti

Yeni Üye
9 Haz 2019
6
33
Tv nizde menü ve 4725 tuslarina seri bir sekilde bastiktan sonra servis menüsü acilir.Buradan diagnostic secenegi icinde fabrika ayarlari/factory reset secenegini ok leyerek fabrika ayarlarina dönmeniz mümkün,bu islemden sonra daha sonra yeniden kurulum yapmaniz gerekiyor(kanal vs).takilma konusunda faydasi olabilir.
Yazılım Güncellemesi Yapılmış tv ler içinde bu dediğiniz olurmu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Takılma Yüzünden Menü 4725 yapamıyorum malesef

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.Daha öncesinde bir yazılım güncellemesi yaptım ve çok pişman oldum tv şu anda çalışıyor ama youtube gibi uygulamalar kullanılmaz oldu vewd store gibi uygulamalar şu anda yok ve kumanda ile bir işlem yaparken takılıp kalıyor ve tv yi fişten çekip yeniden başlatıyorum.tv yi kullanıyorum ama eskisi gibi hızlı değil.eğerki bu yazılım ile fabrika çıkış haline getirebilirsem iyi olur.bu yazılımı kullanmamda sıkıntı yaşarmıyım peki bu durumdan dolayı
ne yaparsanız yapın youtube gelmez, ilk yazılım sizinkine uyumludur. ama sorumluluk sizdedir. dikkat ederseniz arkadaşında aynı kartı aynı cihazı olmasına rağmen hata vermiştir. panel bozuk göztermiştir. yani zorunlu olmadıkça denemeyiniz

S Çevrimdışı

safakvakti

Yeni Üye
9 Haz 2019
6
33
Hocam tv sikintisiz calisiyor fakat kanallari ayarlayamadim. Onceden tkgs cikiyordu simdi cikmiyor.Anten kablosu takili olmasina ragmen sinyal gostermiyor. Ayni kabloya baska tv taktim o calisiyor. Versiyondan anteni gormuyor olabilirmi. Su anki surumu asagiya ekledim.

P_20200324_064641_vHDR_On.jpg
Yükleme sonrasında sıkıntılar düzeldimi

M Çevrimdışı

mrt-cls

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
34
merhaba aşağıdaki resimde mevcut seri numaralı tv ye yazılım atmak istiyorum mb91 şuan üzerinde olannetflix falan yok gelsin istiorum

b96f1594-39f5-4d6c-a6d8-efae59c81156.jpg

merhaba aşağıdaki resimde mevcut seri numaralı tv ye yazılım atmak istiyorum mb91 şuan üzerinde olannetflix falan yok gelsin istiorum

M Çevrimdışı

mrt-cls

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
34

merhaba bu resmide atmal istedim
maalesef tv nizin anakarti istediginiz uygulamalari calistiracak ram ve islemciye sahip degildir.Forumdaki android box tavsiyelerini inceleyin isterseniz.
peki ne yapmalıyım yani android box ne oluyor onu nasıl yapıcam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt