vestel 50u9510 50 uygulama açılmama sorunu

A Çevrimdışı

alisse95

Yeni Üye
2 Eki 2022
7
29
dostlar selamun aleyküm bendede vestel 50U9510 50 TV VAR fakat son 1-2 aydır bein uygulaması ve birkaç uygulama daha çalışmıyor yazılım güncellemeyle vefabrika ayarına dönmeyle çözüm bulamadım güncel usbden yazılımı bulabilirmiyim şimdiden teşekkürler

A Çevrimdışı

alisse95

Yeni Üye
2 Eki 2022
7
29
güncellemedeen sonra düzelmedi ama ben kendimce bi çözüm buldum başka aga baglandıgımda uygulama açılıyor evdeki modemde açılmıyor tvde dns değiştirsem olurmu veya napabilirim

https://tavsiyeforumu.com/konu/17mb180-yazilim-guncelleme.14907/
Yazılım burda ama portal kaynaklı, yazılımsal değildir
güncellemedeen sonra düzelmedi ama ben kendimce bi çözüm buldum başka aga baglandıgımda uygulama açılıyor evdeki modemde açılmıyor tvde dns değiştirsem olurmu veya napabilirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Modeminiz de ip çakışması, dns hatası, ebeveyn kontrolü olabilir. Modemi resetlemeyi deneyebilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt