VESTEL 50 PF7175 TV Paneli yandı.

G Çevrimdışı

gokselmi 

Yeni Üye
4 Haz 2023
8
22
Merhaba. Bugün televizyon izlerken uyuyakalmışım. uyandığımda kanalı geçmek istediğimde aniden sol altta bir leke belirdi (ekte mevcut). daha sonra cızır cızır sesler gelmeye başladı ve görüntü tamamen gitti. Televizyonda ses var görüntü yok şu an. Sol altta da ölü piksel gibi yuvarlak bir şey var ne olduğunu anlamadım. Televizyonu 2016 yılından beri kullanıyorum. Bugün Logitch ses sistemi bağladım televizyona ( televizyona sadece jak girişi yapıldi) acaba ses sistemi bağladım diye olmuş olabilir mi ? Bu televizyonun paneli mi yandı şimdi ? ses sisteminden dolayı yapmış olabilir mi? panel tedariği mümkün mü ?

IMG_8469.jpg
IMG_8468.png
IMG_8466.jpg
IMG_8465.jpg

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
89
53
Ses sistemi ile ilgili olmaz panel yanması garantili olsada olmasada servise müracaat edin stokta panel varsa değiştirirler veya garanti yoksa fiyat verirler ,stokta yoksa ucretli değişim olur değip değmeyeceğini verilen fiyata göre karar verirsiniz geçmiş olsun

G Çevrimdışı

gokselmi 

Yeni Üye
4 Haz 2023
8
22
Panel gate hattı yanmış tamir olmaz .
dediiğniz gibi oldu hocam. teknikten arkadaşlar geldi televizyon pert dedi.

Ses sistemi ile ilgili olmaz panel yanması garantili olsada olmasada servise müracaat edin stokta panel varsa değiştirirler veya garanti yoksa fiyat verirler ,stokta yoksa ucretli değişim olur değip değmeyeceğini verilen fiyata göre karar verirsiniz geçmiş olsun
dediğiniz gibi ücretli değilim dediler. Yeni televizyon önerdiler 5.750 TL diyorlar.

Geri
Üst Alt