Vestel 4K tv icin ps4 pro mu? Ps4 slim mi?

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
Sıfır alacaksan ve imkanın varsa tabiki pro derim, ama normal ps4 ün varsa ve proyla değiştirmeyi düşünüyorsan bence gerek yok

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Ps4 um yok 2.el garantili bakiyorum.ilk basta slim baktim sinra dedim 4K va panel var bari olmusken pro olsun simdi guzel bi sey denk gelirse alicam sahibinden.com un kapisinda pusudayim

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
güzel konu. benimde yaza doğru niyetim var, slim modelin 4k desteği yok sanırım. birde bu orjinal oyunlar gereksiz pahalı, siz nasıl yapıyorsunuz bu işleri
Orjinal oyunları Letgo'dan ikinci el alıyoruz bukadar basit. oynadığımız oyunlarıda takas yapıyoruz. Slim modeli 4k desteklemez ama Hdr özelliği var biz slim kullanıyoruz pro ile arasında aman aman bir fark yok. Görüntü kalitesi biraz daha iyi olabailir ama oyunlarda takılma donma ısınma gibi bir problemi hiç yaşamadık.Durumun iyiyse ve 4k bir tv var ise pro düşünülebilir. yoksa hiç gerek yok.
Youtube da pro ve normal ps4 oyun karşılaştırmaları mevcut seyredin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Aradaki fiyat sizi zorlamayacaksa elbette pro olani daha iyidir.

Ancak benim tercihim ps4 orjinal alip 2 yil sonra ps5 ile devam etmek olur.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Orjinal oyunları Letgo'dan ikinci el alıyoruz bukadar basit. oynadığımız oyunlarıda takas yapıyoruz. Slim modeli 4k desteklemez ama Hdr özelliği var biz slim kullanıyoruz pro ile arasında aman aman bir fark yok. Görüntü kalitesi biraz daha iyi olabailir ama oyunlarda takılma donma ısınma gibi bir problemi hiç yaşamadık.Durumun iyiyse ve 4k bir tv var ise pro düşünülebilir. yoksa hiç gerek yok.
Youtube da pro ve normal ps4 oyun karşılaştırmaları mevcut seyredin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

letgodan almak mantıklı ama güncel oyunlar ikinci ele düşene kadar konsolun bir esprisi kalmaz. ps3 gibi pc gibi crackli indirme yükleme olsaydı güzel olurdu. zaten oynadığımız oynayacağımız pes serisi, millet gibi onlineda oynamıyoruz. kendi kendimize kupadır ligdir dostluk maçıdır, öyle işte.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Psn de com guzel indirimler oluyo .ps5 icin soyle bi sey var bnm dusuncem.ilk cikan konsollarda illa bi sıkinti oluyo.ps4 mat fat kasada hdmi aorunu svardi sonra mavi isik sorun sonra ısınma sorum slimler cikti sorunlar %90 azaldi .ps5 de aynj olacak ne zman cikacagi belli degil sonra slimi de beklemek lazim bide fiyat mevzusu var tabj bakal kac para olacak
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Simdi bnm merak ettigim bu vestel panel proda basarili olacak mi. Gerci millet axen seg grundig de oynuyo ama bakalim

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Evet forumdaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

bende vestel tv kullanıyorum. bende hep normal ps4 hem de pro var. standart ps4 de 4k yok fakat görüntü anlamında aralarında pek fark yok desem yanlış olmaz. ama tv 4k olduğu için hemde persormans için pro daha iyi bir seçenek olacaktır. cihaz alıyorsanız mutlaka 5.05 sürümü alın lakin diğer sürümlere kopya oyun yükleyemezsiniz

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Simdj bide bu pro lardaki fan sesi hakkında ne dusunuyosunuz. Youtube da millet proyla resmen uçak kaldıriyo varmı oyle bi sıkınto yasayan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt