vestel 4k smart tv SES SORUNU YAŞIYORUM LÜTFEN YARDIM

C Çevrimdışı

coskunkaan

Yeni Üye
22 Ağu 2024
8
41
Merhaba herkese tv V362.35.1 **** MB130
benim sorunum tv açıldığı an ses kendi kendine kısılıyor yükseltmeme izin vermiyor fabrika ayarına döndum olmadı ne yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim manuel arka tusunu da denedim ama olmuyor lütfen acil yardım.

IMG_5996.jpg

IMG_5998.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,425
Yan tarafta flash bellek takılan usb portunun altında joystick tuş var. Takılı kalmış olabilir üzerine hafifçe bası uygulayın yukarı aşağı hareket ettirin. Uzaktan kumanda arızalı olup sürekli sinyal gönderiyor olabilir pilini çıkarıp kontrol edin.

C Çevrimdışı

coskunkaan

Yeni Üye
22 Ağu 2024
8
41
Denedim ama sürekli hareket ediyor durmuyor ekranda. İlginiz için teşekkürler. Yazılımsal birşey olabilirimi güncellemeye çalışıyorum ama yeni güncelleme yol diyor,siteden indirip güncellemeyi denesem sizce faydası olurmu

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,425
Denedim ama sürekli hareket ediyor durmuyor ekranda. İlginiz için teşekkürler. Yazılımsal birşey olabilirimi güncellemeye çalışıyorum ama yeni güncelleme yol diyor,siteden indirip güncellemeyi denesem sizce faydası olurmu
Yazılımsal olacacağını sanmıyorum kumanda için yazdığımı deneyin. Sürekli ses kıstığı için yazılım da almaz.

C Çevrimdışı

coskunkaan

Yeni Üye
22 Ağu 2024
8
41
Teşekkür ederim joistik e dokunun ca sürekli harekete başlıyor :( ana kart değişimi olacak sanırım

Geri
Üst Alt