VESTEL 4K SMART 65UB9651T V-UHD TV NETFLİX YÜKLENEBİLİR Mİ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teşekkür ederim kusura bakmayın başınızı ağrıtıyorum çok sağolun....:)
Rica ederim ne demek sevgili Selim0909 ,ben teşekkür ederim,bu arada Aydın'ın neresindesin acaba ,nazilliye çok geldim düğün çalmaya zamanında :) ,Ağaçlı köyü de yakından bilirim ,kayınbiraderimin hanımı oralı ,tek kelimeyle süper bir yer :)

S Çevrimdışı

Selim0909

Yeni Üye
9 Nis 2020
9
42
Aydın Merkezde ikamet etmekteyim İncirliova;da ilkokul öğretmenliği yapmaktayım.Yolunuz düşerse her zaman beklerim.
Modlamayı da beraber yaparız bak o zaman.:):)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu arada saat sabah 03 :55 , ben kaçarım çünkü hanım seslendi"şalteri indiriyorum" diye ,iyi geceler cümleten :ok

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Ben İzmirdeyim ,evet ,ama maalesef modlama yapmıyorum artık ,bu konuda yeminliyim çünkü.aslında gayet basit ,profilleri tvden alacaksın (oku.txt içinde açıkladım nasıl alınır diye) ,sen yapamazsan bir yere yükle buradan link ver, (özellikle sw ile başlayan profilini) ,kesinlikle dostlarımdan birisi yardımcı olurlar ,çok zor değil tvden alıp -geri yüklemek :ok
D Daidalos , hosbulduk hosbulduk , M mesutank ,mutlaka yapar ve sana geri yollarlar ,sende sadece tvye yüklersin :ok
izmir ömrumu yedi izmir.gecen yil kurdugum manisa aydin arasi linkler gocmus pazartesi izmirdeyim...kuleleeer kulelerrr...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt