Vestel 49UB8300 panele uygun baska anakart

P Çevrimdışı

power1478

Yeni Üye
1 Eki 2019
13
39
merhaba vestel 49UB8300 anakarti arizali bir tvim var. baska modellerin anakartini takmayi dusunuyorum cunku smart ozeligi cok eski kaldi tivibu bile yok. tavsiye edeceginiz uyumlu bir anakart varmi bu tv paneli icin ? soket sorunu olcagani biliyorum sorun degil. en azindan eski tvim yeni bir model olur. boyle bisey deneyen varmi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yapanlar var tabii olmaz olur mu.Burada aramızda sevgili hosbulduk hosbulduk vardı ,uzun zamandır foruma girmiyor maalesef.Çıkan kart neydi acaba :alala
Ama bana göre de en iyisi 2.el bir android box almak,ama bu sefer de android yazılım almıyor şikayetleri başlayacaktır muhtemelen :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,656
Yapanlar var tabii olmaz olur mu.Burada aramızda sevgili hosbulduk hosbulduk vardı ,uzun zamandır foruma girmiyor maalesef.Çıkan kart neydi acaba :alala
Ama bana göre de en iyisi 2.el bir android box almak,ama bu sefer de android yazılım almıyor şikayetleri başlayacaktır muhtemelen :)
Panel, yazılım uyumsuzluğu gibi sorunlarla uğraşmaktansa Androidbox almak daha mantıklı.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Panel, yazılım uyumsuzluğu gibi sorunlarla uğraşmaktansa Androidbox almak daha mantıklı.
Çalışanı fazla kurcalamamak lazım. Elimdeki TV 12 Cof, 16 geçit çipli samsung panele sahipti. 1 kere led değişimi için açıldı. Ledler değiştikten sonra 1 yılı doldurmadı. Şu anda yatay çoklu çizgiden panel pert. (Montaj hatasız olmasına rağmen kaldı ki montajda problem olsaydı toplandığı anda arıza verirdi panel.)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,656
Çalışanı fazla kurcalamamak lazım. Elimdeki TV 12 Cof, 16 geçit çipli samsung panele sahipti. 1 kere led değişimi için açıldı. Ledler değiştikten sonra 1 yılı doldurmadı. Şu anda yatay çoklu çizgiden panel pert. (Montaj hatasız olmasına rağmen kaldı ki montajda problem olsaydı toplandığı anda arıza verirdi panel.)
Güncel anakart uydurulsa bile bir androidbox tadını, hızını hiçbir zaman vermeyecektir.

Geri
Üst Alt