VESTEL 43UD8360 TV İnceleme - Teknik Özellikler ve MOBAYS Ekran Koruyuculu Kurulum

M Çevrimdışı

Mevlut_1467

Yeni Üye
23 Mar 2019
14
34
Ado hocam merhaba, bugün 43UD8360 aldım, servis geldi kurdu sorun yoktu. Gun içerisinde televizyonu izlerken şunu farkettim tvnin sesi 5 yada 6 dakikada bir kendiliğinden dalagalanma yapıyor.anlik olarak sesini kisip açıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam vala sinirim bozuldu geri yollayacam tv yi yaaaaaa

IMG_20190323_1937512a5ce308dbf34c6f.jpg

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40

Alma arefesindeyim. Alan arkadaşlar kronik sorunu vs.. var mıdır? Önerir misiniz? Fiyat olarak muadillerine göre çok iyi geldi bana.

Y Çevrimdışı

yuxel 

Yeni Üye
16 Nis 2019
46
50
Regal 43R7540U modeli Vestel 43ud8360 ın muadili midir. Dış görünüş ve kağıt üzerinde özellik olarak birbirlerinin aynısı gibiler. Panel, anakart vs.

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40
Cihazı aldım 2-3 gündür kullanıyorum. Görüntü olarak normal düzeyde fiyatına oranla iyi denilebilir.
Netflix youtube uygulaması, browser uygulaması, wireless performansı gibi smart tv uygulamalarında takılma vs.. yok.
Bilgisayardan wireless direct ile görüntü aktarımı çok stabil fakat telefondan aktardığımda görüntü vermiyor ne hikmetse.
Uydu kanal geçişleri hızlı takılma vs.. olmuyor.
Ekranda bulutlanma ölü pixel vs.. de yok.
Vestel servisi yine vaktinde zamanında geldi. Fakat askı aparatı takacağı duvarı hafiten kırdı çok önemli değil ama buna bir işlem de yapmadı. (ufak bir alçı yapılabilirdi.)
Ekran koruması olarak Survan marka bir ekran koruyucu aldım. Ufak çocuk olmasa takmam ama mecburen takıyorum. Gündüz vakti bi miktar parlama yapıyor.
Genel itibari olarak fiyat performans açısından makul bir ürün.
A Ado
Dolby Vision net flix filmlerinde otomatik olarak dolby vision'a geçiyor ama bu cihazda hdr10 var diye biliyordum. Buradaki dolby vision fake mi oluyor.
Ya da netflix uygulmasının bir efektimi? Hakkaten dolby vision'da varsa cihaz fiyat olarak çok iyi oluyor bu durumda.

H Çevrimdışı

hardnrocker

Yeni Üye
30 Mar 2020
15
41
Bir sürü ekran koruyucu marka ve farklı fiyatlandırma var. Bu konuda deneyimini paylaşmak isteyen var mı? Kimisi 50 tl den satıyor, kimisi 150 tl, kimisi 250 tl...

M Çevrimdışı

myhtpcx

Yeni Üye
26 Ara 2019
16
34
halen satılan bir tv değil ama olurda alacak olanlar için benim tv'de bazen görüntünün negatif filmler gibi olma durumu var. (evet eski filmli fotoğraf makineleri filmi gibi görüntüsü) ancak kanal değiştirince düzeliyor ve ayda bir kere bu duruma rastlıyoruz önemli bir şey değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt