Vestel 43ud8360 resetleme

narcotik

Yeni Üye
15 Nis 2019
5
3
33
Selam arkadaşlar. Nisan 2019 da aldığım 43ud8360 cihazımda resetleme sorunu var özellikle 2 yada 3 sabah ta bir bazen youtubeye girerken yapıyor bunu birkaç defa fabrika ayar döndürme yaptım ama çözüm olmadı malesef. Önerileriniz nelerdir

fikoloji

TFC Team
13 Eki 2018
4,125
113
galiba mb130s ana kart mevcut güncellemeleri yapıldı mı ?

modem tv ye ne kadar uzaklıkta ?
internet alt yapınız iyi mi ? kopma, hızda düşme mevcut mu ?

narcotik

Yeni Üye
15 Nis 2019
5
3
33
2 karış
galiba mb130s ana kart mevcut güncellemeleri yapıldı mı ?

modem tv ye ne kadar uzaklıkta ?
internet alt yapınız iyi mi ? kopma, hızda düşme mevcut mu ?

Mesajınız Birleştirildi:

En son 1 defa güncelleme gelmişti internetten.
Modemle arası tam 3 karış kablosuz bağlantıyla bağlı modeme

narcotik

Yeni Üye
15 Nis 2019
5
3
33
Üstadım kablolu olarak hiç kullanmadım.
Sorun şu internetle alakası olmadan tani bir sabah kalkıyorum kumandadan cihazı açıyorum görüntü gelir gelmez reset atıyor ve cihazın açılması 1 dakkaya yakın sürüyor. Sonrasına rahat 10 15 gün böyle bişey yapmıyor. Aynı nadiren yotube ye girerkende yapıyor. Cihazı martta aldım bu durum en fazla 10 kere olmuştur.
Evet güncel, kabloluda aynısını yapti mi deneme şansı oldu mu acaba
[/Q
Evet güncel, kabloluda aynısını yapti mi deneme şansı oldu mu acaba

fikoloji

TFC Team
13 Eki 2018
4,125
113
Üstadım kablolu olarak hiç kullanmadım.
Sorun şu internetle alakası olmadan tani bir sabah kalkıyorum kumandadan cihazı açıyorum görüntü gelir gelmez reset atıyor ve cihazın açılması 1 dakkaya yakın sürüyor. Sonrasına rahat 10 15 gün böyle bişey yapmıyor. Aynı nadiren yotube ye girerkende yapıyor. Cihazı martta aldım bu durum en fazla 10 kere olmuştur.
o zaman şöyle bir tavsiyede bulunayım aynısını yaptığında video kaydı al servise ilet,
benim modem ve interneti sorma sebebim bunlar kaynaklıda yapabilmektedir.

cocaine

Onaylı Üye
1 Haz 2019
67
18
28
Ayni model tv bendede var evet resetleme olayi bendede oluyordu genelde ilk acilista 1kezdi digiturk kullaniyorum menuden tv yi devre disi biraktim bayadir reset atmiyor :)

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
3,407
113
59
Konu dışı ama tespitimi yazmadan buradan geçmeyeyim :)
İki farklı kullanıcı,aynı model tv,aynı problrm ama neredeyse takma isimlerde aynı (gibi) :)
Biriniz N @narcotik diğeriniz cocaine @cocaine
Yani bu kadar olur :haha1

CnB1981

Yeni Üye
4 Nis 2019
14
3
37
Merhaba,bende UD9200 kullanıcısıyım,bazen tüm gün kullanılmamış tv yi akşam açtığımızda yayın tam geldikten sonra kendi kendini resetleyip baştan başlatıyor,sürekli olan bir durum değil,bazen netflix ya da youtube açıldığında da donup kalıyor yine reset atıyor,bu durumda sürekli olmuyor,belirsiz aralıklarla reset durumu gözlemledim,formda bazı arkadaşlarda bu tip kapanıp açılıyor resetliyor gibi yorumlar yazmış,vestel de bu kadar çok insan karşılaşıyorsa bu durumla kronik gibi me geliyor.
Mesajınız Birleştirildi:

W @wedda " Bana yazılım atmak için gelecekler eğer düzelirse TV size burdan haber veririm. sizde aynı işlemi yaparsınız... " 30 Haziranda donma/resetleme ile ilgili bu yönde bilgi vermiştin,servis geldimi ,gelişme varsa bizide bilgilendirebilir misiniz ?

Son düzenleme:

cocaine

Onaylı Üye
1 Haz 2019
67
18
28
İki farklı kullanıcı,aynı model tv,aynı problrm ama neredeyse takma isimlerde aynı (gibi) :)
Guzel tespit :mutlu basildik desene :haha

narcotik

Yeni Üye
15 Nis 2019
5
3
33
ahahahahahha iiymiş ya dikkatinde takdire şayan :). gençliğimden beri forumlarda kullandığım nick.

Üst Alt