VESTEL 43UB9300 4K 3D SMART 43 LED TV

H Çevrimdışı

Haksu

Yeni Üye
10 Ocak 2023
5
38
A Adem Helvacı merhabalar Adem bey yardımınıza ihtiyacım var uygulamaları açıp internet ara yüzü yada googleden film izlemek istiyorum fakat sayfayı açtığımda securty eror yazısı çıkıyor her defasında yotube den bir video açıyorum reklam giriyor reklamı atla dediğimde yükleniyor yazısı çıkıp kalıyor öyle hbbtv yi kapattım wifi ye farklı ağdan bağlandım hiç şekilde olmadı aynı hatalarla karşılaşıyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum A Adem Helvacı saygılarımla

3CAC2740-C938-43E2-834F-905625A34F7D.jpg
6D52512E-4D7B-4246-BD7B-158A76FFC827.jpg

E Çevrimdışı

Emrhnnkoc

Yeni Üye
10 Ocak 2023
7
27
Flaş desteği çekildiği için bişey yapamazsınız.
Bir de saati kontrol ediniz
Merhaba tv den arka panel kısmından vınlama sesı sesı gelıyor arka ısık full yapınca kesıldı.tv yeni .hdmı vs da ses olmuyordu vınlama sesı.vıdeoyu atamadım nereden yukleyebılırım vıdeoyu ızlemenız ıcın ustadım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba tv den arka panel kısmından vınlama sesı sesı gelıyor arka ısık full yapınca kesıldı.tv yeni .hdmı vs da ses olmuyordu vınlama sesı.vıdeoyu atamadım nereden yukleyebılırım vıdeoyu ızlemenız ıcın ustadım
YouTube yada draver e yükleyip paylaşabilirsiniz. Neydi sizin model

E Çevrimdışı

Emrhnnkoc

Yeni Üye
10 Ocak 2023
7
27
YouTube yada draver e yükleyip paylaşabilirsiniz. Neydi sizin model
Ustadım youtube yükledım lınk asagıda toshıba 65UL2163DT hdmı ıle bsey takınca ses yok .normal tv kanallarında var ses .arka ışık ayarını yuz yapınca kesıldı fakat mesela hdmı 1 e alınca hdmı da bırsey takılıcı olmayınca sınyal yok yazarenknde bu sesı yapmaktadır.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ustadım youtube yükledım lınk asagıda toshıba 65UL2163DT hdmı ıle bsey takınca ses yok .normal tv kanallarında var ses .arka ışık ayarını yuz yapınca kesıldı fakat mesela hdmı 1 e alınca hdmı da bırsey takılıcı olmayınca sınyal yok yazarenknde bu sesı yapmaktadır.

Ben kulaklıkla denedim duyamadım ancak duyduğunuz ses osilatör sesi diye tabir edilen gerilim akışı esnasında özellikle smps ünite ve hatta salınım bobinlerinden gelen sesler. Teknik anlamda bunlar zaten bilinen ve firmaların da normal diyerek kabul ettikleri, abartılı bir durum olmadıkça bizim de itiraz etmediğimiz sestir.

Geçmiş dönemde abartılı dediğimiz durum yaşanmıştı sanırım PW07 güç kartlarında, o dönem bir modifiye yapılmıştı. Son yıllarda istisna bazı durumlar dışında bu şikayetleri duymaz olduk.

E Çevrimdışı

Emrhnnkoc

Yeni Üye
10 Ocak 2023
7
27
Ben kulaklıkla denedim duyamadım ancak duyduğunuz ses osilatör sesi diye tabir edilen gerilim akışı esnasında özellikle smps ünite ve hatta salınım bobinlerinden gelen sesler. Teknik anlamda bunlar zaten bilinen ve firmaların da normal diyerek kabul ettikleri, abartılı bir durum olmadıkça bizim de itiraz etmediğimiz sestir.

Geçmiş dönemde abartılı dediğimiz durum yaşanmıştı sanırım PW07 güç kartlarında, o dönem bir modifiye yapılmıştı. Son yıllarda istisna bazı durumlar dışında bu şikayetleri duymaz olduk.
Anladım adem abı vıdeonun sonunda duyuluyor ses cızzz dıye arks ışık full yapınca kesıldı zaten ses servısı aramama gerek yok sanırsam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt