vestel 43ua9600 buletooth kumanda

O Çevrimdışı

oguzberen

Yeni Üye
14 Ocak 2021
15
47
2 aylik urunum degisimden geldi 43u9402 karsiliginda 43ua9600 tv verdiler kumandasi bluetooth olan cihazdan yalniz ses tanilamasi berbat otesi hicbir seyi algilamiyor soylediklerimizden farkli seyler algiliyor ve surekli olarak kumandayi yeniden tv ye baglayin diye ikaz ediyor ayrica tv de hoparlor kisminda asiri bozukluk var plastik titresimi gibi yalitim malzemesi kullanilmamis galiba ses seviyesini yariya getirdigimizde plastik titresimi sesi geliyor cok rahatsiz edici olarak pismanlik duymaya basladim bu markadan.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
servis talep etiniz mi ?
evet ses konusunda tanıma türkçe karakterde sorunlar oluyor ama bu zamana kadar söyleyip te bulamadığım bişey denk gelmedi.
ses konusunda video atarsanız daha iyi olur.
kumanda bağlantı kopması mesafe ve pilden de yapabilir. bunları kontrol edin olmazsa ilk yazdığım gibi servise başvurun

O Çevrimdışı

oguzberen

Yeni Üye
14 Ocak 2021
15
47
valla hocam servis talep etmekten utaniyorum onceki urun degisimi yapildiktan sonra yuzsuzluk olmasindan imtina ediyorum ilk defa bir markadan verim alamadim ses konusunu dediginiz gibi kisa video ceker atarim sanki iki plastik parcanin birbirine temasi gibi asiri rahatsizlik veriyor kumanda piller daha yeni mesafe ise 5 metre konusurken kumandayami yoksa tv yemi ses duyurmamiz gerekiyor bu olayda tesekkurler hocam.

O Çevrimdışı

oguzberen

Yeni Üye
14 Ocak 2021
15
47
IMG_20210123_153443.jpg
IMG_20210123_153424.jpg

O Çevrimdışı

oguzberen

Yeni Üye
14 Ocak 2021
15
47
Biz teşekkür ederiz gelişmeleri bikdirirsen seviniriz ?
merhaba hocam servis dün geldi baktı hoparlör kismini acti birsey yapamadi fabrikaya bildirebilecegini soyledi bugun servisten aradilar sagolsunlar normalmis bu sorun olarak gorulmezmis dediler canim sıkıldı bu yuzden ugrasicam bakalim ne olacak bu cevabi vermeselerdi gecicektim ama cevabe ekledikleri birsey daha var ses sistemi ile kullanabilirsiniz dediler gercekten cok komik.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba hocam servis dün geldi baktı hoparlör kismini acti birsey yapamadi fabrikaya bildirebilecegini soyledi bugun servisten aradilar sagolsunlar normalmis bu sorun olarak gorulmezmis dediler canim sıkıldı bu yuzden ugrasicam bakalim ne olacak bu cevabi vermeselerdi gecicektim ama cevabe ekledikleri birsey daha var ses sistemi ile kullanabilirsiniz dediler gercekten cok komik.
Dedim ya 2x10w yemiyor yetersiz kalıyor kendini yoruyor

O Çevrimdışı

oguzberen

Yeni Üye
14 Ocak 2021
15
47

Maalesef özrü kabahatlerinden büyük oldu değişimden gelen ürün de 1 hafta içinde ses sorunu yaptı üründe seste cızırtı oluştu servis kaydı açtırdım gelip baktılar fabrikaya ileteceklerini belirttiler servis bugün aradı cevap sorun olarak görülemezmiş normalmiş ayrıca ses sistemi ile kullanabirsiniz dediler yani şimdi müşteri olarak kabahat biz de mi sizin arızalı ürün yerine verdiğiniz cihazda arızalıysa ne yapalım verilen cevap aynen şunu ifade ediyor biz değişim yaptık bundan sonrası bizi ilgilendirmez artık Vestel markasını kullanmak istemiyorum kesinlikle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri