Vestel 42Pf8175 cam modülü problemi

A Çevrimdışı

aandroma

Yeni Üye
8 Tem 2018
4
49
Slm Değerli Forum üyeleri

Dün filbox TV cam modülü satın aldım modülü tv nin arkasındaki yatağına takıp arama yaptırdım filbox kanalları geldi fakat televizyon sürekli ekranda ortak ara birim modülü takıldı ortak Arabirim modülü söküldü diye uyarı veriyor ve kanalları izleyemiyoruz vestel müşteri hizmetlerini aradım tatmin edici cevaplar vermiyorlar. Biraz araştırdım tekrardan tv ye yazılım yüklenmesi gerekiyormuş bu konuda bilgisi olan yada elinde ilgili yazılım olan arkadaşlar varımdır.
Saygılar...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Slm Değerli Forum üyeleri

Dün filbox TV cam modülü satın aldım modülü tv nin arkasındaki yatağına takıp arama yaptırdım filbox kanalları geldi fakat televizyon sürekli ekranda ortak ara birim modülü takıldı ortak Arabirim modülü söküldü diye uyarı veriyor ve kanalları izleyemiyoruz vestel müşteri hizmetlerini aradım tatmin edici cevaplar vermiyorlar. Biraz araştırdım tekrardan tv ye yazılım yüklenmesi gerekiyormuş bu konuda bilgisi olan yada elinde ilgili yazılım olan arkadaşlar varımdır.
Saygılar...
Seri numarası verirmisiniz lütfen :ok

A Çevrimdışı

aandroma

Yeni Üye
8 Tem 2018
4
49
çok teşekkür ederim akşam eve gittiğimde yazılımı yükleyip size dönüş yapacağım

saygılar..

A Çevrimdışı

aandroma

Yeni Üye
8 Tem 2018
4
49
Dün akşam vermiş olduğunuz yazılımı yükledim iki saat kadar televizyonu izleme şansım oldu ve o hatayı bir kez verdi bu sabah birazdaha izledim hata vermedi
Gördüğüm kadarıyla sorun yok .
Bu forumu oluşturan ve emeği geçen arkadaşlara cani gönülden çok teşekkür ederim.Emeğinize ve ellerinize sağlık.
Herkeze Selamlar ve Saygılar...

Geri
Üst Alt