Vestel 42pf8030 42" LED TV Yazılımı

M Çevrimdışı

M.BarisK

Yeni Üye
6 Eyl 2020
3
23
Arkadaşlar Selamlar Başlıktaki Seri Numarasından da anlayacağınız gibi vestel smart tv bir televizyonum var fakat youtube,netflix gibi belli başlı uygulamalara girmiyor internet hatası veriyor fakat tivibu gibi kullanmadığım bilmediğim film sitelerini açıyor interneti ethernet üzerinden veriyorum televizyonun internet aldığından eminim yazılımsal olduğunu düşünüyorum televizyonun kendi ayarlarından yazılımı güncellemeye çalıştım fakat internet hatası verdi ancak eminim televizyon internete bağlı bu yüzden yazılımı internetten indirmeye karar verdim USB FLASH Bellek sayesinde yazılımı televizyona yükleyeceğim fakat hangi yazılım anlayamadım siz anlıyorsanız yardım edermisiniz
Not: Aşağıdaki Resim Yardımcı Olabilir Yardım Ederseniz Çok Sevinirim

WCMI3209.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Televizyonunuz bahsettiginiz uygulamalari hem lisans problemi hem de teknik yetersizliklerden dolayi calistiramamaktadir.Yazilim ile iyilesme söz konusu degildir Forumda mevcut olan Android box tavsiyelerini inceleyin.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tv nunuz bahsettiginiz uygulamalari calistiramadigindan harici olarak androidbox kullanarak sorununuzu cözebilirsiniz,Forumda konular mevcut..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri