VESTEL 3D SMART 42FA8200 LED 240LB/MB96 marka televizyon son güncel yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Tv çalışıyor mu ,çalışmasında sıkıntı var mı ,bu tv kartı MB96 ,çok şey değişmeyecektir ,netflix veya youtube içinde hiç elleme ,bunlar için istiyorsan bir android box alman daha iyi olur :ok

gokhanyavuz Çevrimdışı

gokhanyavuz 

instagram: gokhanyavuz07
Yeni Üye
4 Nis 2020
18
Tv çalışıyor mu ,çalışmasında sıkıntı var mı ,bu tv kartı MB96 ,çok şey değişmeyecektir ,netflix veya youtube içinde hiç elleme ,bunlar için istiyorsan bir android box alman daha iyi olur :ok
reis çalışmasında internette bir problemim yok fakat uygulamaya girince logo da takılıp kalıyor.. :(

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
reis çalışmasında internette bir problemim yok fakat uygulamaya girince logo da takılıp kalıyor.. :(
Logoda kalan tek uygulama youtube diye biliyorum ,başka da varmı ki :)
Bu arada bende de var aynı kartlı tv ,ayrıca onun için de yazdım,yani kelin merhemi olsa önce kendi başına sürermiş (kardeşim duymasın :hihi ) :ok

Z Çevrimdışı

zorbey

Yeni Üye
15 Ara 2018
3
35
slmvestel smarttv MB110 GÜNCELLEMEK istiyorum ama en güncel yazılım hangisi bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfen

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
slmvestel smarttv MB110 GÜNCELLEMEK istiyorum ama en güncel yazılım hangisi bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfen

H Çevrimdışı

hasan27

Yeni Üye
14 Eki 2020
1
50
vestel ınternet var baglanıyor baglatıvar ama gırmek ıstedıgımda ayarlanızı konturol ediniz yazıyor bilenvarmı neden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri