Vestel 32h9500 güncelleme sonrası menü kayboldu.

S Çevrimdışı

sivil

Yeni Üye
3 Tem 2021
4
57
Herkese selamlar.Vestel 32h9500 tv me güncelleme geldi ve otomatik yüklendi. Yüklemeden sonra artık Menü ve ayarlara filan girilmiyor.Ne görüntü ayarı ne ses ayarı hiç bir şey çıkmıyor.Sebebi ne olabilir? Vestel kendi kendine hatalı yazılım yükleyecek hali olmadığına göre bu sorun neden olmuş olabilir.Düzeltmenin çaresi nedir.Fabrika ayarlarına döndürülürse yazılım da sıfırlanmış ve stok versiyona dönmüş olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Servis menüsünü buradan öğrendim ve girdim. Ekran görüntüsünü koyuyorum.

ves1.jpg
ves2.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Servis menüsüne tekrar girin, diagnostic kısmına girin, factory settings'e basın.
Belki işe yarar. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.

S Çevrimdışı

sivil

Yeni Üye
3 Tem 2021
4
57
Servis menüsüne tekrar girin, diagnostic kısmına girin, factory settings'e basın.
Belki işe yarar. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.
Umarım işe yarar.Teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S sivil Bu güncel yazılımda menü bandı ortada değil altta gelir. Umut Barış Umut Barış 'ın yazdığı gibi resetlemeyi yapın.
Aynen dediğiniz gibi menü bandı en altta çıkıyor.Resim ekledim.Anlayamadığım bir üretici hatalı bir yazılım nasıl çıkarabilir?

20210703_103715.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Umarım işe yarar.Teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aynen dediğiniz gibi menü bandı en altta çıkıyor.Resim ekledim.Anlayamadığım bir üretici hatalı bir yazılım nasıl çıkarabilir?

20210703_103715.jpg
Yazılımda hata yok ki bu şekilde daha iyi oldu diğer türlü ekranı ikiye bölmüş gibiydi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt