vestel 32 ınc led tv calısıyor 5 dakka sonra gidiyor

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
vestel 32 ınc led tv 5 dk fılan calısıyor sonrasında ekranda titreme baslıyor 15-20 sanıye sonra goruntu gidiyor .. ekrana ısık tutunca gorun tu var.. ledlerden dıyerek ledlerı degıstım fakat yıne aynı hatayı yapıyor besleme kartından sorun olabılır mı acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bahsettiğiniz titreme yatay çizgiler de oluşturuyorsa ekranda, bu ne yazık ki panel arızası. Bu gün topladığım 22'' vestel led tv ile aynı arıza.
Bilinen, kronik, epidemik sorundur eğer tahmini teşhisim doğru ise.

Kısa bir videoyu 05550951148 e yollayabilirsen wp den kontrol edeyim bakalım neymiş derdi.

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
Bahsettiğiniz titreme yatay çizgiler de oluşturuyorsa ekranda, bu ne yazık ki panel arızası. Bu gün topladığım 22'' vestel led tv ile aynı arıza.
Bilinen, kronik, epidemik sorundur eğer tahmini teşhisim doğru ise.

Kısa bir videoyu 05550951148 e yollayabilirsen wp den kontrol edeyim bakalım neymiş derdi.
HENHANGI BI CIZGILENME YOK LED BARLARINN ISIGI TITREYEREK YANIO SADECE EKRANDA BISI YOK LEDLER TITREYIP YANIO 20 SANIYE KADAR SONRASINDA LEDLER SONUYOR ..LED BARLARI BIDAHA DEGISTIM LEDBAR MI SORUNLU DIYE YINE AYNI KAFAYI YEDIRTECEK

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
HENHANGI BI CIZGILENME YOK LED BARLARINN ISIGI TITREYEREK YANIO SADECE EKRANDA BISI YOK LEDLER TITREYIP YANIO 20 SANIYE KADAR SONRASINDA LEDLER SONUYOR ..LED BARLARI BIDAHA DEGISTIM LEDBAR MI SORUNLU DIYE YINE AYNI KAFAYI YEDIRTECEK
Besleme kartın arızalı o zaman, kafayı yiyecek bir şey yok zaten toplasan iki tane kart var tv de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt