Vestel 22 inç 17MB82 Anakartlı Cihaz Sorunu

S Çevrimdışı

smtvural

Yeni Üye
24 Mar 2020
4
34
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım..Mutfağımda kullanmakta olduğum tv 22 inç 22fa5100b model tv'mde bazı gecelerde kendiliğinden açılma sorunu ile vestel servisine göndermiştim..Cihaz geri geldiğinde menülerine baktığımda anlayamadığım bir şekilde yeşil renkli olan bi temaya dönüşmüştü..Sanırm tv ye farklı bi güncelleme yapıldı ve teması değişti tvmin.Her neyse..Sorunum 7 8 aydır düzelmişti sanıyordum fakat bugunlerde yine tekrarlamaya başladı.Aynı zamanda cihazın ilk açılış süresi bazen 1 dk yı gecebiliyordu...Bende sitenizde bulunan kurtarma dosyasını indirip belki yazılımsal bi sorundur diye cihazıma kurdm.Size danışmak istedğim husus şu ki; Kurtarma yazılımı kurunca cihazı yazılım V.4.0.2t oldu..Fakat sitede güncel olarak verilen Core yazılımda versiyon olarak V.1.3.7 olduğu yazıyor..Şimdi bu kurtarma dosyasının(V4.0.2t) sürümü daha mı yeni yoksa güncel yazan core (V.1.37) olan mı?Bana yardım ederseniz çok sevinrim..Teşekkürler:)Ayrıca sitede göremedim de acaba Full yazılımın linki mevcut mu?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri