Vestel 2018'de yeni model TV çıkarmayacak mı?

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Hemen hemen tüm markalar, yerli dahil, 2018 model tv lerini piyasaya sürdü/sürüyor.

Vestel uzun süredir bildiğimiz modeller seriler dışında yeni seri/model panel çıkarmayacak mı? Hani belki 9550 gibi, bir sürpriz yapar :) İlginç gerçekten.:hmm

Sadece anakart üzerinden mi gidiyor? O da piyasada yok gerçi:kiskis

Adem Helvacı Ado

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında 2018 kataloğu yayınlandı ancak bence strateji oynuyorlar, herkes 2018 diye yeni modellere yönelirde eskiler elde kalır korkusu diyeceğim de pazarlama departmanı ne ile yarar ki işte becerilerini böyle durumlar için kullanmaları gerekmiyor mu?

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Aslında 2018 kataloğu yayınlandı ancak bence strateji oynuyorlar, herkes 2018 diye yeni modellere yönelirde eskiler elde kalır korkusu diyeceğim de pazarlama departmanı ne ile yarar ki işte becerilerini böyle durumlar için kullanmaları gerekmiyor mu?
Abi o zaman vur kırbacı temizle stoğunu. mal satmadıktan sonra durdukça zarar yazar :)) Merak etmesinler, fiyatlar her markada bu seyirde devam ettiği sürece, zaten hiç kimse istediği satış rakamını yakalayamayacak.:kiskis 2018 lerde dikkat çeken bir panel var mı acaba:hmm

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
vestel de değişen nedir? 2 yıl önce aldıgım ua9300 suan piyasadakı 2017 ud 9300 arasında fark ne aynı sadece tv kalınlıgı ve tv ayagında degişiklik var. menü smart aynı sonucta teknoloji yıldan yıla gelişiyor vestel acaba bunun neresinde? halen biz tüketiciler acaba tv görüntüsü nasıl hdr varmı? dıye tereddüt yaşıyoruz kod numarasıyla daha iyi görüntü veren tv arıyoruz. suan 2000-2500 tl bandında tvlerde hdr vs teknoloji varken 9000 serisi gibi vestelın
üst modellerınde yok (var-yok) diğer markalar bunu aşmış . evet 2018 vestel tv lerde değişen ne olucak? ue 9300 .........?

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
vestel de değişen nedir? 2 yıl önce aldıgım ua9300 suan piyasadakı 2017 ud 9300 arasında fark ne aynı sadece tv kalınlıgı ve tv ayagında degişiklik var. menü smart aynı sonucta teknoloji yıldan yıla gelişiyor vestel acaba bunun neresinde? halen biz tüketiciler acaba tv görüntüsü nasıl hdr varmı? dıye tereddüt yaşıyoruz kod numarasıyla daha iyi görüntü veren tv arıyoruz. suan 2000-2500 tl bandında tvlerde hdr vs teknoloji varken 9000 serisi gibi vestelın
üst modellerınde yok (var-yok) diğer markalar bunu aşmış . evet 2018 vestel tv lerde değişen ne olucak? ue 9300 .........?

Bu görüşüne şöyle katılıyorum. Abi paramızla mal almak istiyoruz, binbir türlü atraksiyon, işte aynı seride şu var, bu yok veya şu va, şu ips. Abi böyle iş mi olur? Kusura bakmasınlar da, Vestel'in her ne kadar diğer markalara göre, servisi iyi ve 3 yıl garanti avantajı olduğunu kabul etsekte, bu tür bilmeceler en ucuz tabiriylecan sıkıcı. Ado abimiz var da neyin ne olduğunu öğreniyoruz sağolsun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hakikaten aynı model aldığın tv nin sende yan açı duyarlı olması ile başkasında olmaması mevzusu çok saçma. Tombala oynar gibi tv alıyoruz resmen. Gerçi, servisteki elemanın paneli vestel üretiyor abi ne samsung'u demesinden sonra çok da beklenti içinde olmamak lazım dedim:slap

Ürünleri paneline göre ayrı ayrı belirtseler tüketici hemen istediğine ulaşır.
Ben Vestel'in yerinde olsam tüm teknik veriyi bile paylaşırım.

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Ürünleri paneline göre ayrı ayrı belirtseler tüketici hemen istediğine ulaşır.
Ben Vestel'in yerinde olsam tüm teknik veriyi bile paylaşırım.
Çok daha önce de yazmıştım, ben tabi satış rakamlarını bilemiyorum, belki de bize öyle geliyor, belki de istediği miktarda satış yapıyorlar ve halinden memnunlar demek ki, bilemiyorum.

Fakat ben olsam tüm tv pazarlama departmanı kusura bakmasın, evinde olurdu şuan:kiskis

Hem rekabetçi orta üst ve üst birkaç bir panel çıkartırdım, (tabiki yerli üretim olması avantajını kullanırdım fiyat konusunda) hem de bu kadar karma panel işine hayatta girmezdim.

Ahmet abimiz sistemi kurmuş, maşallah saniyeler içinde şakır şakır tv basıyor üretim, fakat bu yapıda olmaz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Çok daha önce de yazmıştım, ben tabi satış rakamlarını bilemiyorum, belki de bize öyle geliyor, belki de istediği miktarda satış yapıyorlar ve halinden memnunlar demek ki, bilemiyorum.

Fakat ben olsam tüm tv pazarlama departmanı kusura bakmasın, evinde olurdu şuan:kiskis

Hem rekabetçi orta üst ve üst birkaç bir panel çıkartırdım, (tabiki yerli üretim olması avantajını kullanırdım fiyat konusunda) hem de bu kadar karma panel işine hayatta girmezdim.

Ahmet abimiz sistemi kurmuş, maşallah saniyeler içinde şakır şakır tv basıyor üretim, fakat bu yapıda olmaz.

Yapacakları şey bir yazı. Belki ileride görürüz.
Nasıl ki Venus telefonlarda bir takım adımlar atılabiliyor, televizyonda da atılır elbet.

Geri
Üst Alt