Vestel 17bm95 Full Yazılım Gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RensMedya Çevrimdışı

RensMedya

Yeni Üye
17 May 2023
7
38
Merhaba ustalarım herkese iyi forumlar , Vestel 17mb95 olan tv nin full yazılımı gerekiyor forumda birçok yazılım denedim ya ekran döndü ya portlar çalışmadı ya tuner görmedi elinde olan varsa bana yardımcı olabilir mi tv izleyemiyoruz. yazılım yüklememe nedenim yazılım çökmesi.ilgili ürün resimlerini ekliyorum. şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2023-05-28-at-11.16.47.jpg
WhatsApp-Image-2023-05-28-at-11.16.46-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-05-28-at-11.16.46-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-05-28-at-11.16.46.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,529
evet ama 50 inç benim tv bir türlü düzen tutmadı orjinal kurtarma yazılımını arıyorum full olarak bulamadım forumda bulsamda linkler eski çalışmıyor.
linkler sağlam ama erişime kapadım.
Sebebine gelecek olacak sizin gibi deneme yanılma yaparak önüne gelen yazılımı tv yükleyip kalıcı olarak çökertilmesi.

Bildirimlerinizi kontrol edin size full yazılımı verdim.

RensMedya Çevrimdışı

RensMedya

Yeni Üye
17 May 2023
7
38
linkler sağlam ama erişime kapadım.
Sebebine gelecek olacak sizin gibi deneme yanılma yaparak önüne gelen yazılımı tv yükleyip kalıcı olarak çökertilmesi.

Bildirimlerinizi kontrol edin size full yazılımı verdim.
haklısınız hocam size bişi diyemem . şimdi bana link dm den mi gelecek nasıl olacak acaba?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
haklısınız hocam size bişi diyemem . şimdi bana link dm den mi gelecek nasıl olacak acaba?
sağ üstte bulunan bildirim çanına bakın.
Yazılım yüklemesi yaptıktan sonra sonucu mutlaka bildirin. Sonuç bilginizi aldıktan sonra konu kapanacaktır. Tüm yazılım isteklerinizi HER ZAMAN aşağıdaki konulardan yapmalısınız;

RensMedya Çevrimdışı

RensMedya

Yeni Üye
17 May 2023
7
38
Tümünü gör tıklamış olsanız gelen uyarıyı görebilirdiniz.
tekrardan bildirim attım.
Hocam indirdim kurdum şimdi söyle bir hata var tv kumanda dan kapatınca led yanıp sönüyor sürekli fişi çekip taktığımda açılıyor ve hdm1 , 2 3 geçiş yaptığımda siyah ekran veriyor donuyor . ama ekran felan düzeldi ters gelmiyor kırmızı menü var dı bunu yazarken şuan hiç açılmıyor =) power yanıp sönüyor .

WhatsApp-Image-2023-05-28-at-16.37.05.jpg

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam indirdim kurdum şimdi söyle bir hata var tv kumanda dan kapatınca led yanıp sönüyor sürekli fişi çekip taktığımda açılıyor ve hdm1 , 2 3 geçiş yaptığımda siyah ekran veriyor donuyor . ama ekran felan düzeldi ters gelmiyor kırmızı menü var dı bunu yazarken şuan hiç açılmıyor =) power yanıp sönüyor .

Merhaba;

Çok fazla yazılım denediğiniz için problem yaşanıyor olabilir. Aynı yazılımı bir kez daha yüklemeyi deneyiniz. Ardından TV' yi fabrika ayarlarına alarak temiz kurulum yapınız. Eğer problem çözülmezse Anakart değişikliği ya da yazılımın doğrudan eeprom' a yazılması gerekebilir. Konu ile ilgili devam eden mesajlarınızı aşağıdaki konudan yazmaya devam ediniz;

Söz konusu konu altından yazılım paylaşılmaya devam edilmeyeceği için konu kapanmıştır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,529

Yeni yazılım verdim bunu da deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt