Vali Coş Ölmüş

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Saygı duyduğum birisi olmadığı için naif yazılar yazamayacağım.

Ölmüş, "Allah rahmet eylesin" diye DİLİM söyler, yüreğimin neler neler (!) söylediği bende kalsın.

Yalnız elbette imam efendinin "Nasıl Bilirdiniz?" Sorusuna elbette ki "Çok şerefli(!) bilirdik" diyeceğiz.

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Dün denk gelmiştim bu habere.. Ne diyelim Allah geride kalanlara sabır versin..

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Erdoğanın belediye başkanlığı döneminde kendisi mülküye başmüfettişliği yaptığı sırada başta akbil yolsuzluğu olmak üzere bir çok soruşturmayı kapatarak "şahsım"ı ipten alan adam olarak bilinir ,
daha sonra bazı haberlerde terör örgütücü olduğu ve geçmişteki kıyaklarından dolayı bu seferde "şahsım"ın onu ipten aldığı yazılır

Ölünün arkasından konuşulmaz ama çok kişinin ahını aldı çook

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Erdoğanın belediye başkanlığı döneminde kendisi mülküye başmüfettişliği yaptığı sırada başta akbil yolsuzluğu olmak üzere bir çok soruşturmayı kapatarak "şahsım"ı ipten alan adam olarak bilinir ,
daha sonra bazı haberlerde terör örgütücü olduğu ve geçmişteki kıyaklarından dolayı bu seferde "şahsım"ın onu ipten aldığı yazılır

Ölünün arkasından konuşulmaz ama çok kişinin ahını aldı çook
Haydi terbiyemiz konuşmaya müsaade etmese de gönlümüzden geçenlere gem vurmak mümkün değil.
Var aklımda bunun gibi bazı isimler, bazılarının bu haberi geldiğinde yapacaklarım var. (adak vs)

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Bu dünyada hesabı sorulmayan haksızlıklarla göçüp gidenlere rahmet dilemek içimden gelmiyor. Dileyenleri Allah kabul etsin.

Öbür dünyada hesabı sorulsun demek de bana acziyet gibi geliyor. Burda toplum olarak biz neden hesap soramıyoruz da Allah'a havale ediyoruz diye üzülüyorum. Tembellik mi korkaklık mı acizlik mi bilemiyorum nasıl anlatsam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt