Üyelik silme talebi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Ben uzun süredir bu forumda yım sms üyeliği yapmadım. Bi sıkıntı yaşamadım. Gerek görürsem çekinmeden sms doğrulaması yaparım. Bu foruma güvenim tam.

Teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için.
Tedbirden fazlası değil inanın ki.
Telefon numarası, IP adresi vs. her bir bilgi bize de ayrı bir sorumluluk yüklüyor sonuçta.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Bu da yeni moda oldu galiba üyelik sildirme :)
Hadi diğer arkadaşı anladık rahatsızdı bu arkadaş çıkış yapmayı bilmiyor mu forumdan ?
Tüm yasal hakları ile birlikte bende rica ediyorum burdayım ve yazıyorum ???

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,430
Sota Sota ya buı adama bi ulaşalım merak ettim şimdi yoksa giriş yapmadan okuyup mu yasal haklarını kullanıyor :haha
Sms rıza metnindeki maddelerin bazılarını rahatsiz edici olarak algiliyorlar.

Üzüldüğüm nokta burda forumun tamamini
Kullanıcıların istediğine,konforuna göre sekillendirip
Gerçek kullanıcıyı koruma çabalarımızı görmeyişleri oluyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sms rıza metnindeki maddelerin bazılarını rahatsiz edici olarak algiliyorlar.

Üzüldüğüm nokta burda forumun tamamini
Kullanıcıların istediğine,konforuna göre sekillendirip
Gerçek kullanıcıyı koruma çabalarımızı görmeyişleri oluyor.
Biz seni biliyoruz reiss gerisi mühim mi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
bence kalici üyelik sildirme konu acma yerine üyelik bilgilerimizin oldugu menüden ulasacagimiz sekilde olsa sadece üye ve islemi yapacak kisi olaydan haberdar olsa polemiklerden kacinilmis olur.Eger forumdan ayrilis sebebi ile ilgili bilgi edinilmek isteniyorsa , bir kac secenek üyeye sunulur ve ayrilis sebebi ögrenilebilinir.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
bence kalici üyelik sildirme konu acma yerine üyelik bilgilerimizin oldugu menüden ulasacagimiz sekilde olsa sadece üye ve islemi yapacak kisi olaydan haberdar olsa polemiklerden kacinilmis olur.Eger forumdan ayrilis sebebi ile ilgili bilgi edinilmek isteniyorsa , bir kac secenek üyeye sunulur ve ayrilis sebebi ögrenilebilinir.

olması gereken ???

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,430
Bunun için araştırma yapacağım
Orjinal haliyle forum yazilimimizda böyle bir özellik yok.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,570
Başka silinmek isteyen var mı? :)
Varsa aynı konudan devam edilsin sürekli konu açılmasın. :)
Sota Sota Usta
Espiri olsun diye yazmıştım aslında mantıklı forumda üyeliği sildirmek isteyenler tarzında bir konu açılabilir oradan devam edilir sürekli konu açılmaz. Konu başlığını siz tercih edin.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Çok mantıklı , böylelikle devamlı bu tür konular açılmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt