uydu sinyal bulucu - Satfinder ve Türevleri Hakkında

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
bende analog var .Pek işe yaradığı söylenemez ama anten yanına tv ,recevier koyma şansı olmadığı zamanlar işe yarıyor.Bende zaten profesyonel çanakçı değilim ama eşe dosta ancak yani.Çoğu zaman tv ye bakarak ayar çekiyorum, yeni nesil kendinden uydulu tv lerin hassasiyet i oldukça yüksek zaten.
Ama bu işi profesyonel olarak yapıcam derseniz iyi bir cihaz bakmanız gerek.Apartmana gelen antenci ile sohbet etmiştim.Elindeki cihaz epey gelişmişti.Ayarlamak istediği uydunun derecesini girince nazigasyon ile yönlendirme yapıyordu.Ama esas işi yapan el olunca alet ancak klavuz oluyor .

n11.com'dan AEK-Tech Analog Uydu Yön Sinyal Bulucu Uydu Ayar Cihazı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Satfinder serileri sizi üzmez diyeyim o zaman. Ben kendi yaptıklarımı kullanıyorum o ayrı.

M Çevrimdışı

musagenc 

Yeni Üye
29 Ocak 2019
44
41
Piyasanin en iyisi bu alpsat as06 4 senedir kullaniyorum cok memnunum tepkime suresi cok hizli

Screenshot_20200902_161945_com.pozitron.hepsiburada.jpg

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Çanak ayarlamadan ne kadar kazancan ki abi 3,300tl bu işe ayırmak için sadece yüksek bir sermayeymiş gibi geldi bana
Eskisi gibi bireysel çoğunlukla olsa parasını rahat çıkarırdı.Ama şimdi malum koca siteye tek anten ve multiswitch yetiyor.Açıkcası bu işi yapan bildiğim tüm dükkanlar güvenlik kamera ve sistemleri , görüntülü diafon , alarm sistemlerine yöneldiler.Zaten apartman içi tesisatı çoğunlukla elektrikçiler yapıyor inşaat aşamasında.İnş arkadaş iyi iş yapar.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Profesyonel cihazlardaki bazı özellikler olmayacak belki ama. Kendiniz yaparsanız daha ucuza mal edebilirsiniz. Bir tek Digitürk ayarını üniversal LNB ile yapıp sonra mdu lnbyi monte edersiniz.

M Çevrimdışı

musagenc 

Yeni Üye
29 Ocak 2019
44
41
Çanak ayarlamadan ne kadar kazancan ki abi 3,300tl bu işe ayırmak için sadece yüksek bir sermayeymiş gibi geldi bana
Ben alinti yaptim piyasada daha ucuza var ama dusun sicagin altinda catida ugrasiyorsun veya hava cok soguk nakadar hizli ayar yapip assagiya inersen okadar iyi cin mallariyla cok ugrasiyorsun cokkk

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt