Uydu internet ile IPTV izlemek

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
internete baglanma yönteminiz internette yapacaginiz isler icin bir kriter degildir önemli olan baglanti hizi ve kalitesidir adsl,vdsl,fiber,uydu veya mobil degil bu yöntemlerden her hangi birisiyle ne kadar hizli ve kaliteli internet baglantisina sahip oldugunuz etkiler. daha basite indirgirsek suyun nerden geldigi degil debisi önemli eger vadettikleri hizlari verebiliyorsa (20/30 mbit) sorunsuz izleyebilirsiniz. uydu baglantisi üzerinden alinan internet hizmetleri hakkinda kötü hava kosullarinda sorunlar oldugunu duymustum fakat bu sadece duyum hic kullanmadim

İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36
internete baglanma yönteminiz internette yapacaginiz isler icin bir kriter degildir önemli olan baglanti hizi ve kalitesidir adsl,vdsl,fiber,uydu veya mobil degil bu yöntemlerden her hangi birisiyle ne kadar hizli ve kaliteli internet baglantisina sahip oldugunuz etkiler. daha basite indirgirsek suyun nerden geldigi degil debisi önemli eger vadettikleri hizlari verebiliyorsa (20/30 mbit) sorunsuz izleyebilirsiniz. uydu baglantisi üzerinden alinan internet hizmetleri hakkinda kötü hava kosullarinda sorunlar oldugunu duymustum fakat bu sadece duyum hic kullanmadim
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Neden böyle pahalı bir firmayı tercih ediyorsunuz ? Şimdi inceledimde 24 ay taahhütle 20mbps hızı 169 TL den , 30mbps hızı 219 TL den veriyor. Bir başka dert ise 590 TL montaj ve demontaj ücreti var , bu paranın 295 TL sini montajı yaparken diğer 295 TL sinide üyeliğiniz bittiğinde sizden alıyorlar. Fiyatlar acayip abartılı ve saçma bence , heleki o montaj , demontaj ücreti ne öyle.

İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sebebi şu ikamet ettiğim yer köy memur olarak çalışıyorum altyapı yok denecek kadar çok zayıf o yüzden bunu tercih etmek zorunda kaldım superbox denilen bir şey kullanıyorum fakat IPTV den hiçbir zevk aldırmıyor sürekli donuyor onu da iptal ettireceğim uzaynetin de download hızı yüksek araştırmalarım da olumlu olduğunu gösterdi o yüzden son çare bunu tercih edicem.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
[Gizli İçerik]
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sebebi şu ikamet ettiğim yer köy memur olarak çalışıyorum altyapı yok denecek kadar çok zayıf o yüzden bunu tercih etmek zorunda kaldım superbox denilen bir şey kullanıyorum fakat IPTV den hiçbir zevk aldırmıyor sürekli donuyor onu da iptal ettireceğim uzaynetin de download hızı yüksek araştırmalarım da olumlu olduğunu gösterdi o yüzden son çare bunu tercih edicem.
Anladım hocam mecburiyetten yani , keşke şu montaj , demontaj ücreti olmasaymış bari çok yüksek geldi bana.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Superbox kesinlikle tavsiye etmem çok illet birşey 10 Mbps kullandım olmadı 20 mbps kullanıyorum olmuyor iptal edicem uzayneti denicem son çare ama superboxa bulaşmayin tavsiye.
Sıkıntı IpTv kullandığınız server'da olmasın hocam ? Eğer sorun ondaysa başka bir internet sağlayıcısınada geçseniz sorununuz çözülmez.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri