Uydu ekleme yardım

E Çevrimdışı

emree

Yeni Üye
6 Ara 2018
13
43
Yanlış Bölüme Konu Açmanız Nedenıyle Uyarı Aldınız.
Merhaba değerli yöneticiler 55UD8400 model vestel tv kullanıyorum.azerbeycan uydusu olan azerspace eklemek istiyorum fakat uydu listesinde bulamadım.manuel olarak ekle seçeneğinde bir türlü oluşturamadım.Değerli yöneticilerimiz yardımını bekliyorum.

82ED5C84-98A5-4D3A-95C2-922CFF8676BD.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bende frekans almak için (lyngsat) girdim,hadi foruma bakıp çıkayım dedim,iş çok,p.tesi eve döneceğim inşallah :)
1-Resmini verdiğin pozisyonda uydu adını gir -ben azersat girmiştim-
2-yörünge için 046.0 Doğu gir
3-Mavi tuşa bas ya bu kısımda yada aynı yerde Sarı tuş ile :
Frekans : 11175
Polarizasyon : Yatay
Sembol hızı : 27500
girip ,Yeşil tuş ile kaydet,geri tuşuyla geri Uydu düzenle ye gelip Mavi tuşa basarak kaydettiğin frekansı OK tuşuyla seçip,Yeşil tuşla kaydet
Son anlattığım kısım biraz karışık gibi,ama tüm olay bu satırda,unutma öncelikle frekansı kaydetmelisin (3 numaralı anlatım)

E Çevrimdışı

emree

Yeni Üye
6 Ara 2018
13
43
Bende frekans almak için (lyngsat) girdim,hadi foruma bakıp çıkayım dedim,iş çok,p.tesi eve döneceğim inşallah :sirit
1-Resmini verdiğin pozisyonda uydu adını gir -ben azersat girmiştim-
2-yörünge için 046.0 Doğu gir
3-Mavi tuşa bas ya bu kısımda yada aynı yerde Sarı tuş ile :
Frekans : 11175
Polarizasyon : Yatay
Sembol hızı : 27500
girip ,Yeşil tuş ile kaydet,geri tuşuyla geri Uydu düzenle ye gelip Mavi tuşa basarak kaydettiğin frekansı OK tuşuyla seçip,Yeşil tuşla kaydet
Son anlattığım kısım biraz karışık gibi,ama tüm olay bu satırda,unutma öncelikle frekansı kaydetmelisin (3 numaralı anlatım)
Çok teşekkür ederim.yaptım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Çok teşekkür ederim.yaptım.
Ben teşekkür ederim,güle güle kullan...
Ama her yazılım attığında veya sürüm yükselttiğinde yaptığın gidecek,tekrar tekrar yapmak zorunda kalacaksın,benim fikrimi sorarsan eğer,tüm kanallarını yükle,sırala,ses ayarını en düşüğe ayarlayıp ;
Menü+7935 ile otel menüye girip oradan "usbye kopyala" ile yaptıklarının yedeğini al,elinde bulunsun,aksi bir şey olursa buradan (otel menü ile) bu kez,usbden kopyala" ile yüklersin,böylece uğraşmazsın habire eklemeye,çünkü kalıcı olmuyor -an azından benim kartta olmuyor MB9x

E Çevrimdışı

emree

Yeni Üye
6 Ara 2018
13
43
Ben teşekkür ederim,güle güle kullan...
Ama her yazılım attığında veya sürüm yükselttiğinde yaptığın gidecek,tekrar tekrar yapmak zorunda kalacaksın,benim fikrimi sorarsan eğer,tüm kanallarını yükle,sırala,ses ayarını en düşüğe ayarlayıp ;
Menü+7935 ile otel menüye girip oradan "usbye kopyala" ile yaptıklarının yedeğini al,elinde bulunsun,aksi bir şey olursa buradan (otel menü ile) bu kez,usbden kopyala" ile yüklersin,böylece uğraşmazsın habire eklemeye,çünkü kalıcı olmuyor -an azından benim kartta olmuyor MB9x
En kısa zamanda yapacam.çok teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri