UYDU ALICISI TAVSİYE YARDIM

M Çevrimdışı

mehmetisik

Yeni Üye
26 Ocak 2018
8
arkadaşlar merhaba yeni cihaz alacağım kararsız kaldım benim için görüntü kalitesi yüksek olsun yeterli .
1.hiremco gt iptv plus
2.next 2000 hd internet machine minix
3.next 2000 fta hd

bu cihazlardan görüntü kalitesi olarak hangisi ön plandadır.ip tv performansı önemli değil

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
next in goruntu kalitesi guzeldir hiremcoda iyidir ben next kullaniyorum vestelin kendi tv sinin uydusundan renk tatliligi daha fazla hitap ediyo

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
159
49
spybox 11 andorid ip tv kullanıyorum awox 5600 tv görüntü kalitesi süper oldu tasviye ederim

M Çevrimdışı

mehmetisik

Yeni Üye
26 Ocak 2018
8
spybox 11 andorid ip tv kullanıyorum awox 5600 tv görüntü kalitesi süper oldu tasviye ederim
spy box 11 850 lira civarı fiyat çok yüksek o kadar çıkarsam octagon sf8008 alırım.bütçem kısıtlı arkadaşım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aralarında fazla fiyat farkı yok octagon da 1000 lira

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
KoraxV4 : hem iptv hem görüntü hem kullanım olarak 10/9
piko700 : 6605s işlemcisiyle, tanberg-powervu internetsiz desteğiyle ve 1 yıllık funcam ile hem görüntü hem iptv hem server olarak 10/9
Kyoto : 1506g işlemcisiyle ,tanberg-powervu internetsiz desteğiyle, 6 aylık veya 1 yıllık nashare server ile birçok kanalı açan yazılımla ( :) ) ,o da 10/9
Hiremco combo kyoto ile aynı puanda
Meşhur olan Kamasonic ,8mb bellekle yine satın alınacak nashare serverle aynı puan
Bu arada sevgili arkadaşlar,isimlei farklı da olsa içindeki kart veya işlemci aynı olan bir dünya marka var,mesela 60Tllik Cinestar HD20 6605s işlemcisiyle ,yeni yazılımla 1 yıllık ocam,iptv verdi, bedava,ama tanberg desteği yok maalesef,ekleyeyim dedim ekleyemedim yazılımın içine ,ama sadece 42 derece izlenecekse tanberg desteği mutlaka olsun,özellikle yazayım,ne marka alırsanız alın tanberg mutlaka olsun,belgeselleri izlersiniz hiç olmazsa :) :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt